Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kar hogy nem polip kezueknek van kitalalva ez a kabat Pont tegnap emlitettem hogy jovore csak bor kabatot veszek mert 2 reszesbe nincs ram valo
szasztok!
eladó ócsójér! 6osoknak még olcsóbban!
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
estét.
Tavaly én kivonattam.
Megérte.
Ha ideiglenes kivonás közben lejár a műszaki, akkor is megy a dolog? Szerintetek?
Elég kényelmetlen ez a vékony ülés, 15-20óránként olaj+2 szűrő csere.... Jó sport de nekem nem éri meg. Majd ha rengeteg sok pénzem lesz akkor második motorként ismét bevállalom(de ez nem így lesz)
Akinek tetszik az oldal regisztráljon:www.gabialkatresz.sokoldal.hu
Mo-on. Én nem tudom hogy elhet eltérés, nekem 2300 Ft volt. 2 nappal ezelőtt vonattam ki. Tavaly volt 1800.
Ja! Bmw meg télen inkább a garázsba kivéve ha ix-s(jol tom ez a négykerós változat jele?)
Kawadeni köszi ,hogy küldtél képeket? (mail)
Hali! A kivonással kapcsolatban , nem tudom ti melyik országban laktok nálunk 1800 pénz és nem több a fél évi "ideiglenes"kivonás!
Ha a teljesítményadót már befizetted (mert be kellett volna eddig)majd jövőre jóváírják!
Nekem 318is-em volt és szerettem nagyon!
Sziasztok!
SZabi46!
Hogy-hogy stílust váltasz?Annak idején én is SuperMoto-t szerettem volna,de a mai napig tetszenek!
Ha vagy Crazy jelentkezz!
Megjött a papír a rendőrkapitányságtól. Beszkenneltem + minden. És tegnap felhívtak a saját biztosítómtól hogy diktáljam be az ellenfél rendszámát és a biztosítóját. Mivel ezt nem tudtam megtenni ezért adott egy telószámot hogy hívjam fel ha van valami. Akkor mi a következő lépés?
Szombaton 12 órás kosárlabdaversenyem lesz este 8-ra esek haza utána egy jó Bázis záróbuli benne van a játékban
Úgy legyen
...vagy az enyém...
Majd eljön a ti időtök is
Ma sajnos tuti nem tudok menni sehova. Holnap meg csajjal leszek este mert a heten meg nem taliztunk,szombat delutan megint melo talan szombat este ha csajom nem megy hosteskedni akkor szabad leszek 22.00 utan. Szoval elegge bevagyok havazva...
Nem függünk a képeken a motoron függünk.
Cora, temető körforgalom BMW iesmi
Senki nem ismeri ezt a rajzolt képet(előzmény) ?
Merre gondoltal? Amugy ma is hajnali 2 ig melozok Szoval en itt leszek egesz este En a hetvegeben bizok hogy hatha javulna az ido es haza gurulnek a motorral a futott garazsba es elrakom telire.
Go: Gratulálok!

Dani: Nem jössz ma este ki valamerre?
nem kell világítani Grat a géphez!
Szasztok srácok
Végre itthon pihizik a gépsárkány ha nem baj dobok fel néhány képet aztán várom a véleményeket .

Indittás után kell a FI nek világittani? mert nekem nem világitt.