Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem.nem a kárfelmérőn fog múlni a dolog.szerintem.nem ő dönti el a jogalapot nem ő ir ki okozoi szemlét összeállítási szemlét helyszínszemlét,nem ő fogja kiadni Doszpot cégének vizsgálatra az ügyet,ha valamit nem találnak okésnak.ő csak csicska
őket is hívjam fel szted? Beszéltem ma egyik ismerősömmel. na az tud a Köbénél embert. Kihívják a kárfelmérőt és azt írja be amit mondanak neki. Ez így okés?
a köbét az adott számon kell elérned
Tologatásban biztos, hogy előnyösebb lesz
Sziasztok! 2005-06-os 636-ra van egy eladó első ülésem. Kétféle vastagságú szivaccsal. 15e Ft.
Ja igen ezért muszáj leszek olyan supermotot venni aminek van himbarendszere.
Jaja igy van. Először is a kawa ahhoz magas, hogy rajta ülve toljam. Ha leszállok és úgy tolom akkor meg épp hogy nem borogat fel a 200 kilójával ezért úgy nem szeretem tologatni. Ha sm-et veszek, kutyacsontcsere+elől is meg lesz ültetve és puszi pá valamennyire máris leér a lábam. Ráadásul a kava ülése bőven szélesebb mint egy mottyé ez által jobban szétfesziti a combomat igy még magasabbnak tűnik. A másik, hogy ha a leszállós melléállós tologatást nézzük könnyebb egy 160 kilós sm-et tolni mint a 200-as kawát.
Ha ez tényleg így van, akkor necces lesz a sm
Az "nagyon" magas a sportmotorhoz képest.
eladó alkatrészek zx6 r (98-99).Van más is.
Viszont régebben panaszkodtál hogy a magasságod miatt nem nagyon ér le a lábad a kawáról... Akkor egy sm-nél szerinted mi lesz? Az még magasabb...
Lehet igazad van, mivel még nem mentem olyannal igy nem tudok nyilatkozni a kényelemről. Viszont a kényelem nálam sosem volt szempont, ha lényeg lett volna akkor eddig egy sportmoccom sem lett volna. Mig kunmadarasig elértem bármelyikkel a hátam és a csuklóm majd szétment, de mondom nálam ez sose számitott. Ha számitana akkor minden bizonnyal nagy kancsoppert vennék.
Az se kényelmes egy változat
Elég 30 percet rajt ülnöd egyhuzamban(mind minden endurón)
A kevéstől is kevesebb. Gyakorlatilag amit a kawáért fogok kapni. Max 500E. De akkor már megvan pótolva a kawa ára.
Mennyi pénzed lesz rá? Lehet tudok egy eladót...
Mármint egy superral,ha nő,ha motor!
Ja élnék egy olyan supermotoval együtt.
Ilyen esetben a "megerőszakolom az érzéseimet" nem éppen helyes döntés!
Élnél egy olyan nővel,aki valójában nem tetszik,de jó lesz az nekem?!?
Ha nem jön be akkor is be kell jöjjön, magamra erőszakolom. Eddig csak 125-ös sm-ekkel mentem és csak pár köröket. Az bejött. De mondom, ha tetszik ha nem ez lesz és kész.
Akkor én azt javasolnám,hogy mielőtt ezt a motorcserét megléped mindenképpen próbálj ki egyet tartósabban(legalább 1 órát motorozz vele),mert ha a sor4 feeling bejön,akkor nem biztos,hogy azzal is elégedett leszel.
Teljesen más világ!
Nem jobb vagy rosszabb,hanem teljesen más!
Ha ezt szereted,közel sem biztos,hogy azt is fogod!
Viszont ha egy óra motorozás után még nincsenek kétségeid felőle,akkor cserélj.
De a járt utat a járatlanért,hát nem tudom!
Sajnos nem.
Motoroztál már tartósabban ilyen 1 hengeressel?
Helló
Hali mindenkinek!