Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mekkora a tavolság a zebra és a baleseti helyszín között?
nem ismerte el a a felelősséget.
a gyalogosnak felszakadt a szemöldöke, de a mentősök azt mondták 8 napon belüli.
amit látnod kellene a rajzon, hogy egyből a zebra után index ki és előztem. Zebra után nincs záróvonal, megnéztem. és akkor rakta ki rám az indexet és fordult be elém amikor a hátsó kerekéhez értem.
lett baja?
tgk sofőr végül is elismerte a felelősségét?
az pont ott támasztotta a kerítést ahova becsapódtam
gyalogosnak akin átmentél?vagy csöves vagy mi a tököm?
annak semmi baja nem lett,mert kikerültem.
nem hinném.valszeg a másik fél gépkocsijának tulajdonosa vagy a gyalogos jogi képviselője vagy ilyesmi lehet.tgk-ban keletkezett valami kár?
azt nem tudom. sztem valamelyik rendőr lehet. Én csak bementem kitöltöttem az igazolást hogy kérek. Gondolom ahhoz került a papír és az kérvényezte.
dobj át egy rajzot hogyan történt ,ne bonyolítsd túl nem vagyok rubik ernő,csak vázlatosan de pontos arányokkal paintbe vagy valamiben
ki az a sarkadi attila akinek a kérésére jelen okmányt kiadták?
okesz. csak 1 lap van. már el is küldtem.
teljesítmény adó a kivonási hónap utolsó napjától forgalombahelyezésig törlésre kerül.
küldd át a beszkenellt iratokat ide:karugyintezes@freemail.hu

addig ne csinálj semmit mert pofáncsapdoslak ha elkúrod
Miért nem veszel valami nem üzemórás, utcai sm-ot?
Gulyás Gábor Debrecen. Meg kell kérdezni van-e a tiedre irridiumos. wiwen ismerőseim közt megtalálod.
BB Nekem is mar csak 45 perc es Go home. Crazy meg nagyon eltunt.
Köszi

Na én meg zúzdázok jó éjt mindenkinek.
Holnapra utanajarok.
Debrecen hát mit mondjak Szerdán azt hittem soha nem érek onnan haza hogy hoztuk el a mocit csütörtök hajnal 1-re értünk haza kicsit hosszúra sikeredett az út. De azért ha tudsz akkor ne tartsd vissza osa .
Most fejbol nem megy de itt Debrecenbe van egy csoka jo plexiket csinal en ugy hallottam. Talan valaki innen be is tudja linkelni az aprohirdeteset...
Meg tiudná nekem mondani valaki,hogy hol tudnék venni szürke iridiumos bubis plekit.
Kössz Daniel és elekrola .