Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg pont ülök át sor4-ről sm-re. Már ha hajlandó valaki megvenni a kawát. Amúgy pl a Husqvarna sm 610 nem üzemórás és erős is.
Gondolkodtam rajta, de ez a 450 is kevés volt(erőben), inkább 525 EXC kellett volna, de az ugye megint csak üzemórás.
Kényelmes is, és erős is Hát nem tudok ilyen sm-ot ami nekem jó lenne

Na és ugye a sor4 utáni szeretet az megmaradt mióta meghallottam újszülött koromban
na bevittem. lefénymásolták. mondta hogy elfaxolja. a Köbéről nem tudtak semmit.
Nézzetek be hozzám:)http://www.gabialkatresz.sokol...
Csatlakozzat
ok ti is a klubhoz
ott még nem tartunk
oké. köszi mindent.
ez megkönnyíti az ügymenetet.na go
nincs
vana motoron hitel?
rendben. Még valami?
kérdezd meg tudsz e letölteni kárbejelentőt ami köbés
akkor ezt választom. és kerülök minden telefonos dolgot. Akkor sztem mindjárt viszem a lapot nekik.
jó hát.
az jó hogyha beviszem a lapot?. itt helyben vagy egy K@H fiók. ott jelentettem be a balesetet is. Beviszem, lefénymásolják és intézzék tovább.
faxold vagy emilezd el a saját biztosítodnak azt amit nekem ,többet ne foglalkozz velük ezügyben.ez azért kell mert kárbejelentési kötelezettséged van neked is 8 napon belül.estig összerakom a képet és sikítom mi legyen.addig hivd fel ezt a számot 06 1/433-1180 és kérdezd meg hogy tudsz e letölteni valahonnan kárbejelentési űrlapot mert én nem találom meg a kobe oldalát a www.kobe.hu-n pedig eddig ott voltak.telefonos kárbejelentést egyenlőre ne tegyél!még ha ezt kéri is az ügyintéző
igen
szóval a saját biztosítód hívott?
igen. mert bementem a biztosítómhoz hogy leadjam hogy baleset történt és hogy kivonassam a forgalomból. felvették és pár nap múlva hívtak a biztosítómtól hogy kell nekik a másik biztosítója. kérdezték hogy a tehernek lett e baja. mondtam nem. és hogy majd hívom őket ha megjön a rendőrségi lap. mert addig nem tudnak kárfelmérőt küldeni
megnéztem a rajzot ez teljesen ok lesz
mit mondtál?hogy a te biztosítód hívott fel hogy dünnyögd be az adatokat vagy az okozó biztosítója hívott?
észre sem vett. frankón bekanyarodott.
és akkor egyszerűen ne mondjak nekik semmit csak a rendőrségen beszéljek amikor behívnak?
baleset után hogyan állt meg a teher?kerszteződésben félig befordulva vagy már teljesen behajtott vagy el sem kezdte a kanyarodást?
sima liba lesz ez szerintem,csak körbe kell járni alaposan kárbejelentés előtt,mert a Köbe nem egyszerű.oknyomozó riporterekkel dolgoztat és egyéb nyalánkságok:)
akiknek jogilag nem vagy köteles mondani semmit mert kötező kárról van szó ergo nem vagy szerződésben a biztosítóval-nem ugy mint Casco esetében
huu ez jó kérdés. úgy lehet 80 méter körül