Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Freon!

fasza az újság,nekem tetszett h nem csak a legújabb fullextrás vasakról áradoznak benne,meg jobban belelátni a szerkesztől bringájába
a legjobb az a fejtágító a hátsó fékről...elég sok újat mondott...ezeket már hiányoltam sok újságból
na csak így tovább vagy mégjobban
Cső elekrola! Téged láttalak a Wesselényi ltp-n?
Ne bántsátok Rolit jó srác csak, erről a chat izéről szokj már le.
Most már kezd a tököm tele lenni! Nem tűnik fel hogy csak neked bassza a csőröd!? Miért ne lehetne beszélgetni? Én pl rühellem az msn-t! Ahogy elekrola mondta rakd fel a kérdést vagy válaszolnak a többiek vagy ott a fórum kereső vagy a google és kész! Kicsikét uncsi hogy ezzel a szar chat szöveggel jössz!
az miért offojja szét a topicot ha másról is van szó mint a motorokról,az meg ha néha páran elkattanunk azt osztjuk a szart...hát,evvan.mi má csak ilyen "köcsög kawasakisok" vagyunk...húú...kitől is hallottam ezt?
Jól van ne sírj, ha nem írod a kérdésed és nem teszel fel kérdést meg más sem, akkor mért ne lehetne beszélgetni?
Na hétvégén sikerült szétoffolni a topicot. grat hozzá mindenkinek! erre van a chat.hu! vagy inkább msn-en csináljátok ezt, ott is van "konferencia csacsogás"!
Szia Bikerboy16!
Felfigyeltem a Berik Sport csizmádra és megkérdezném,hogy honnan sikerült beszerezned?
Köszi!
hi dnor!elküldtem mindent az e mail cimedre.várom a választ.köszönöm!üdv!
Kellemes estét!
Szia szivi
hi chatboy
Még ilyeneket pls
ha majdnem
köszönöm szépen, én is sokkallottam de nagyon, megmaradok a biztos 6e nél. DS- mellöl vagyok (Nyárad), csak nem te is valahonnan a közelböl? :D
honnan vagyol bikerboy? DS?
Felejtsd el, az kúrva sok km. Cseréld nyugodtan 6E-ként abból baj nem lesz az biztos. Szerintem többiek is ezt mondják majd.
6000
Hosszabb olajcsere intervallum=rövidebb élettartam.
Ön dönt.
Hello forumozók, ismét hozzátok fordulnák egy kérdéssel, 2005 ös 636os ninjám van 21000km -el, eddig betartottam a 6000km- enkénti olajcserét, de most olvastam egy motoros ujságban hogy a szakik 12 000km- enként irják az olajcserét erre a modellre. Most én lennék tulbuzgó vagy elég lenne 12 ezrenként az olajcsere? most lehet ostoba kérdésnek tünik, de vagytok itt tölem tapasztaltabb rókák is és inkkább kérdezek, elöre is köszönöm, mihamarabbi jóidöt mindenkinek.
papírkutyák.
Nekem ez 35-40km után történt!
Én is mentem kb.1.5km-t.... és visszatakarodtam a meleg szobába....