Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindenki pihen
Hol vannak a tobbiek...?
dedikálok! Igen. bútorlapot
Jajaja vagom
Elvileg kiszámítják mennyi kell kifizetned törthónapban. például a teljesítményadó 10e fél évre. és te csak márciusban helyezed forgalomba, akkor a fele lejön és szeptemberben befizeted a második féléves 10e-t + a törthavi 5e-t
Engem csak akkor erdekelne hanem kellene jovore teljesitmenyadot fizetnem Tobb helyen is ezt az idezetet talatam.... Sõt, súlyadót sem kell fizetni a kivonás hónapjának utolsó napjától az ismételt forgalomba helyezésig!....

De ezt amugy is januar elso heteben kellene fizetni , nem? Utana meg siman behajtjak rajtam vegulis akkor itt csak kesobb fizetem be a teljesitmeny adot
figyelj. szarul nem jöhetsz ki belőle. az tuti. csak az a kérdés mennyit spórolsz. keveset vagy sokat.
Valahol utanalesek meg mert ez az elvileg nem valami biztato
igen. nem fizettetik ki veled a teljesítményadót. Elvileg. a kötelezőből pedig a hátralékot visszakapod és legközelebb csak tavasszal kötsz.
Ertetlenkedek 1 kicsit.
En most juniusba fizettem be a 2. feleves kotelezot 14k-t. ELmegyek a az okmanyirodaba megmodnom hogy 6 honapig csoki kiakarom ideigleneses vonni a forgalombol. Csekket ad befizetem elmegyek a biztositohoz hogy megmondjam nekik hogy kivan veve a forgalombol januarba orulok hogy nem kell teljesitmenyadot fizetnem :D De itt utana visszamenoleg sem tudjak lehuzni a teljesitmenyadot? tavasszal meg online kotok megint egy biztositast.... Remelm nem hagytam ki semmit :D
nem hiszem. Én is most játszom el másodjára
..es a biztosito nem fog hulyenek nezni hogy minden evben ujat kotok... mondjuk ha kiszamolom azert jopar ezrest lehet sporolni igy...
ahová a legtöbben jönnek.pest
vagy faszomsetuggya
Koszike

Cso mindenkinek...

Elekrola jaja kurva colinger vagyok
Szechenyi Nagy busszallomasnal a kis bodeba van ujsag en is onnan vettem
akkor hova?
debrecenbe?oda minek?oda én se menek
de ezt nem is mondta senki
bazi öreg vagyok.nem tudtam.sose vót
debrecenbe? ne bassz
joe...
te mé nem akarsz jönni?
vagyis ebben az évben abba voltam. kaptam róla papírt is. és csökkentették a díjat is
B1ben vagyok...
helyes
akkor már ketten vagyunk
éngem is.azé iszok