Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló mindenkinek!

Láttam 1x a neten egy olyan rajzolt képet, amin egy Kawa Ninja bekap egy másik sportmotort(talán GIXERt). Nincs meg ez a kép véletlenül valakinek?

Köszi
Akkor tökéletes automata semmire való vigyázz mert szavadon foglak most megyek alukálni Jó Éjt!
Nem nem. Szoval full automata nelkul..Jobb ugy csapata neha

Ótómata?
BMW E39 528i full
Értelmes mondatot nem tudok összerakni késő van már lépni kéne aludni.
Mivel jöttök majd?
Mondjuk én tavaly kaptam eleget W190 3.0 szívódízel, de a hóban 100-120-al elég volt lapon mindenhol.Csak nem ad adrenalint csak a motor
Bizony E39 powa. Na majd ha megmutottek a szemem majd leugrunk tesommal hozzad elviszunk telen 1 kanyarra
Ez csak 318i, de a célnak megfelel, nekem is egy e39 528 az álmom na majd egyszer...
BMW 528i
Most értem haza eső is van meg barátomnak BMW-je is ha már motor nincs adjuk meg a módját így
na filmezek kicsit. További szép jó estét
oksesz. csak mondom hogy hétfőn, kedden és szerdán szabin vagyok. Ebből kedd este kiesik mert a szülinapomat ünnepeljük. Csütörtökön meg megyek dolgozni, de akkor csak 6ig van meló. Szal utána ráérek. pénteken meg ugye mindenkinek szünet. hétvégén meg ugyancsak ráérek.
fain....
akk lehet jöv 7en valamelyik délután meglátogatlak utána meg a kocsmátokat is
22:58kor indul az utcsó innen és 23:25re van Vágóhídon
na....az király...ha vágóhídig jön a hév mer onnan 10percre lakok
hát először is jöhetsz motorral vagy kocsival akkor azzal. Amúgy onnan a pub mellől indul a hév Budapest Vágóhídra, illetve a Volánbusz Népligetre. 10 perc séta alatt ki lehet érni a Mávhoz ami Kőbánya Kispestre visz Ferencvároson át. De legszarabb esetben még mindig elkérhetek egy kocsit és beviszlek valameddig.
megdumálhatjuk...már csak azt kell majd megszülni h onnan h keveredek haza?
és hozzátenném hogy nem késdobáló feeling
jah. Van egy fasza hely itt Harasztin. Mi oda szoktunk járni. beülős sörözős billiárdos hely. tök fasza. És akkor át is tudsz majd ugrani megkukkantani a gépet.
jóvan...ha senki más nem akar jönni elmegyünk sörözni valahova
hát a legjobb Harasztin. De Pest is fasza ha nem kell a másik végébe mennem
na...neked hol lenne jó a piázgatás?
hát nekem nincs kedvem pihenni. Holnaptól szabin vagyok. Ráérek éjszakázni
Akkor egyedul fogok cumizni itt a melohelyen hajnali 2ig