Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Go igen tudok még! Ha kell szólj
Itt Debrecenben meg mindig gane ido van es nem is akar javulni
Na bocy!
Itt fasza idő van. süt a nap meg minden.
Nekem anno nem volt vele semmi gondom
ez lehet, engem is érdekelne....
bár, elég viccesen hangzana egy ellenőrzés során... bár a yard nem nézi a teljesítményt a forgalmiban... talán...
tel szám:06302682858
reggeltet

itt is....fúj a szél és alapból is baszott hideg van
Jó reggelt mindenkinek.

Rohadt fos idő van felénk
Akkor marad az hogy nem fizetjük be.
ugyanaz a gyertya és a szűrő
Köszike bocy-g
Köszi rooleka
Ha a motor használt és már volt forgalomban Magyarországon, nem lehet 25kW-ra vizsgáztatni.
nyugi elhiszik,ha meg meg akarják mérni a teljesítményt akkor ők fizetik,de nem szoktak bele kötni,na meg egy 600-asnál hihető.
itt leskelődj...már nem azt mondom h itt vásárolj de itt minden össze van gyűjtve h miből milyen kell
kiválasztod az évjáratot,és kidobja
Jó estét kívánok

Crazy Joe milyen gyertya kell ebbe a típusú vasba mert a 01--esembe NGK cr9e ha jól tudom.Ezek egyezhetnek? Ja és az oil szűrőm a régin HF303 ez a 04-eshez is jó?
LieBiNG tudsz még gyertyákat szerválni annyiba mint múltkor?

Köszi
És ki hiszi majd azt el?
Nekem van egy ismerősöm akinek van egy ismerőse,anno a gs500-asom is így volt megcsinálva hogy csak papíron volt 25kw-t,lehet ha megkérdezném még mindíg el tudná intézni.
Tőlem nyugodtan bevezettethetik. Onnantól fogva lemondhatnak róla hogy befizessem.
Hát ha megsarcolnak akkor lehet hogy arra fogok kényszerülni hogy abba hagyom a motorozást,vagy jöhet a szlovák rendszám.
Nekem van egy ismerősöm akinek van egy ismerőse,anno a gs500-asom is így volt megcsinálva hogy csak papíron volt 25kw-t,lehet ha megkérdezném még mindíg el tudná intézni.
örömmel várlak. úgyis szabin leszek, mivel szülinapom lesz 20án. Jó kis ajándék jutott idén...