Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha kész a gépem leugrok...a héten viszem a DMC-be vezérműlánccserére...
Joe...30%os kedvezményt kapok az alkatrészekre ebben az őszi szervízakcióban
keresem keresem
meghívlak egy forró teára vagy kávéra.
Hát most nem tudok képet tenni... Nincs fényképezőgépem. A telómmal tudnék de ahhoz meg nincs bluetooth adapterem hogy feltegyem gépre.
De ha gondolod ugorj le Harasztira. Úgyis közelben laksz és ugye te már tapasztalt vagy a sérülések terén is.
na mutasd azt az onboard kerót

janou...tegyél már egy képet had lássuk a masinát hogy áll
akkor az Cagiva Mito lenne nem Kawa !
legfőképpüresben jön fel.szeva nigger.mizu?nincs ujság sehol-széjjelszaggatom a szád.
hetedikben gázra
nekem ez is kerekezés és nagyon tetszik!
rám már nem vonatkozik mivel nincs motor
ha egyáltalán addig nem esik a hó!
szerintem 2,mert lehet látni hogy 3.ba rakáskor picit leesik.ez itt nem kerekezés csak erőből emelés.de minnyá teszek fel keró on-boardot is
Ha jól tom akkor pénteken lesz az uccsó motoros nap a ringen!
Crazy!
Nagyon ügyesen nyomod az egykerót,bárcsak nekem is menne ennyire?
Ebben a videóban melyik fokozatban veszed fel pontosan kerékre?
ha ezt nézem engem is elkap
http://www.sportmotor.hu/motor...
lehet túldramatizálom... Mert látszólag ha távolról nézed nincs nagy baja. De amikor látom hogy itt is szar ott is szar. érted? ráadásul nem is értek hozzá, csak azt látom hogy szar valami. Akkor elkap az ideg.
Amugy azt lehet tudni pontosan hogy az arak mikent valtoznak?
kawasaki váz nagyon,de nagyon sérülékeny.a 10 esé törik mint a ropi a hatosé csavarodik
Egy képet már rakhatnál fel hogy hogyan néz ki! szerintem Te dramatizálod túl a dolgot! De Joe-nak is iagazt adok! Én is azt tenném amit ő mond
Engem hidegen hagy hogy 30 vagy 40ezer lesz! Feles felhuzni magam rajt mert mindenképpen ki kell fizetnem
Max mikor a postán feladom az éves cseket egybe kicsit nehezzebben adom oda apénzt
felejtsd el azt a motort.rá kell menni a biztosítás témára és normális zsetont kihozni belőle a roncsot meg vigyék a gecibe ők kezdjél el hinni
...es ezt merre es hol lehet csinalni?
azt
Én megverem az a gecit....