Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem indul...
Amúgy Gratu Joe. Gondolom most nagy banzáj lesz
yes
Igen feküdt a motor úgy kb 2 órát
Mit pöcögtessek? önindítózzak?
lehet hogy hengerfejben van az olaj a fekvés miatt ezért is nem jár minden henger.nézd meg a szintet és ha rendben akkor valóban pöcögtetéssel indítsd,de ha zörög azonnal állítsd le
Szerintem párszor bőkjél rá úgy hogy ne induljon el! aztán majd inditsad el! feküdt a gép! kicsit magához kell térni-e!
Az szerintetek mennyire gáz hogy beindítottam ma a motort és kibaszott szar hangja volt. olyan mint amikor nem megy az egyik henger és az olajnyomás világított. Ezért azonnal leállítottam.
Felhívom a jővő héten és 2hét mulva megyek érte!
Köszi a segítséget!

Remélem idén még kilehet probálni azért
azonnal
Egyszerre 4 kammal nyomod? Állat lenne mondjuk!
Lehet átveszem Én is pesten! 2hét mulva megyek ugyis! Előre meg kell rendelni vagy tudnak egyből adni ott?
azt nem tudom mert én személyesen vettem át pesten de gondolom van vagy 2 nap.szerintem én veszek majd még kb 3 at
majd
Annyira meggyőzöl hogy lehet még ebbe a hónapba befizetek rá!

kb mennyi idő amig megjön postával?
ropi a csávó
Púúú apám te aztán jól tördeled magad!
ugy 40-50 asszem.de megy 4gb os kártyával is
hát az elemet gecire zabálja.3x megtöltöm a 2 gigás kártyát és kb vége.de fotósorozatnál-3mp/fotó ott nem zabál annyira-és kurvajó képeket lehet vele csinálni ugy hogy nem is tudod mikor lövi.csináltam vele 2-3km es keró képeket iszonyat jó volt sorban végignézni
Szar smileyt raktam be véletlenül!
Tizede?
Az igen!
És egy töltéssel vagy elemmel mennyit megy el? kb percbe!
2gigara mennyi a max felvételi idő? 40perc?
amiket ide felrakok ,a 10 edére vannak tömörítve hogy felmenjen.egy 20 perces vidi 1 giga tehát eredetiben kicsit jobb a minőség
Pont ezt nézegetem hogy felhivom és megmodnom postázzák nem vacakolok itt a megrendelésekkel!
Eddig is gondolkoztam kamerákon de ez nagyon megfogott látni a videoid minőségét!
06 70 70 57008
én 46 ért kaptam
Pontossan!
Motorsports Hero Wide 51990ft

Na következő hónapba én ezt meg is rendelem!
Nekem a legjobban az tetszik benne ,hogy szinte mindenhova fellehet rakni!
Szerintem ha ilyen szép képet és hangot ad mint Joe-nak akkor megéri!
Most én is nagyon gondolkozok hogy jövőhónapba befizetek 1 ilyenre! Szerintem ez a cucc jövő tavasszal sem lesz olcsóbb.