Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de a tank tartó csavarok a helyükön vannak. a tankon pedig nincs horpadás...
Az se kis pénz ám mire le dugaszoltatod,bár én nem dugaszoltatnám csak átírattatnám a forgalmiba a kilowatot
akko nem lehet h csak a tank nyomódott meg?
Lehet csak a tankod mozdult el
Mennyibe dobják neki az embernek egy ilyet? ami kb ugyan ilyen állapotba van
na, újabb "jó" hír. Mintha elment volna a váz is a mocin, mert a tank alatt a hézag nem egyforma a bal és a jobb oldalon.
rendben vannak a papírjai
Nagggyon komoly.
Alig használt szalon állapotú versenyautó eladó .
Az igen! Jól nyomod! grat hozzá! Ezen se lesz műszaki? Sőt papirok lesznek hozzá?
pénteken készen vagyok a karosszériával utána dukkó október végén már forog a pörög
Uram atyam Eleg rossz borben van szegenyke. Szerintem kuld el Csip Fuuznak a fotokat hogy ebbol kellene egy 500-600 lovas fenevadat epiteni
Ebből lesz vmikor autó?
Ha igen akkor nem kevés munkával
csip fúz itten-e.készülök a télre ,ma sorrakerült a másodkurva
hát ez félelmetesen jóóóó
folytas
Erre en is nagyon kivancsi leszek... MAjd lefojtuk 25kw-ra


...es hol van Csip Fuuuz?
2in1?ez a menő mostanában
Mostmár semminek mert 2011-től olyan biztosítás lessz hogy a teljesítmény után kell fizetni és kihangsújozták hogy a motorosokkal szigorúbbak lesznek vagyis 71kw-felett a maximális biztosítási díjat kell majd fizetni.
Overhaulin-t játszottam.puzzle of Mitsubishi Grandis
seholnem találok a környékünkön ujságot töki
nem.a váltót kellett kicserélni de utána is szar maradt,kiderült hogy egy 4ft-os vasgolyó kopott el és nem látta el a funkcijét ezért nem maradt benne 4.-ben.ezenkívül kb semmi.az hogy a gyári fék szar volt pályán az közismert tény ezért került rá az ami.kiváncsi lettem volna mennyit megy el alattam,de ezt már nem tudom meg.
Sziasztok. Ti kotottetek Casco-t? Gondolkozok rajta hogy kotok a motorra de meg zold fulo vagyok ebben a temaban Minden hasznos infonak orulnek