Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Király módon ,
tud,mi? a marhája
De hogy dönt magától jobban csinálja mint én a szemét ,
"-kit keres uram?"
-Kitt itt állok a bejáratnál
Ez a night rider motoros változata ?
Kitt gyere haza
méééé,nem tudsz járkálni?
mé az vagyok?
csakis ezért vagyol menőgyerek
senki sem mondta az ellenkezőjét
Halli Bocy!

A kapaszkodó dolgunk még fent áll?
te tiszta hülye vagyol
2010 es kawa design-még nem tudják ki ül majd rajta
húúúúúúú
télleg el is felejtettem.akkor neked köszörűvel kikcsit bekoptatom kötsög.
az a lábtartó amiről aszontad hogy sose ér le? az akkor nemjó!
az enyém letud érni!
szeva bukta kölla lábtartó?az megmaradt a kurvából.5tel többel fog vele menni a tiéd mer tuningos
Nem vad,nagyon is kezes,és utcai motorozáshoz kényelmesebb!
jobb is!

csá!
ahogy néztem az ezüst 6ost,épp akartam mondani hogy azt nem biztos hogy kihagynám.ugy nézem van gazdája.nem lehet rossz vétel.csak gondoltam nem pofázok bele.de igy legalább te mondtad ki
Szasztok srácok

Ma elvitték a drágaságom egy kicsit szarul érzem magam,bánatos vagyok és hiányzik

Nagyon szépen köszönöm a segítséget de úgy döntöttem,hogy a 06 -os nem tisztázott körülményeire való tekintettel elállok a megvételétől .Igazából nem bízom bennük,hogy nem vernek át.
Ezért a 04-es ezüst maradt amit Vasárnap meg is nézek amúgy is jobban tetszik majd kiderül.

crazyJoe arra is vonatkozik Mujahedin 14212-es hozzászolása

9363 sztem nekem egyenlőre elég lesz a 636 is
( be kakilnák tőle)
szarjá sünt kötsög rosszul emlékszem hogy a gyári az felhajlik eséskor?
nem olvastam.zöld lánc van rajta.az nem gyári.
igen
vót egyszer egy ilyen nevű csajom,elég jó.de vezláncból inkább gyárit.kb 13 ezer ugyhogy nagyot nem tudsz spórolni.de nem (csak) a vezlánc a fontos hanem a rugós feszítője.ha az szar pikk pakk hazabassza az uj láncot
Joe!
bocs hogy megint bezaklatlak...most akarok venni vezérműláncot,és a nagyker ahol tudok vásárolni ott csak Regina vezérműláncok vannak...az szted jó?