Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja majd a közös képet átküldhetnéd t9210@freemail.hu
Nem akarok én parázni, de mégis, mert most már 1re jobban arra "hajazok", hogy valóban lehet köze a kuplungproblémához(ua., mint KAWADENI), de valószínúleg télleg túlmisztifikálom ezt az olajos témát... Dehát azé' télleg k.rvára nem mind1, mivel itatom belűrű' ! De THX !
Még it t is itt vagyok
Én még találtam magamról halványan a háttérben,meg lehet megtaláltam a térded,a könyököd meg a motorod elejét nézd csak meg a képen
Bocsi, de sajnos átlátok a ruhádon, ezért nem vettem észre. Röntgen szemem van
10w40 vagy 10W50 full szintetikus és igen HF204 ne parázz rendeld meg és kész
Mennyi gönc?!
Köszi Roli, Szted akkor maradjunk a FUX Silkolene Comp 4 Electrosyntec 10W-40 nél, amire azt írja, hogy szintetikus, vagyis az ugye FULL-szintetikust jelent?, vagy max a 15W-50 ? Vagy Szted sem tesz jót NEKI a 15W ? A Szűrőnk a HF 204es ugye ?
http://citybike.unas.hu/shop_a...
nem látod,hogy mennyi gönc van rajtam ...vagy éjjellátód van?
Jól átnézted a képeket,téged azért nem néztelek mert annyi zöld motor van,de megnézem.Mert szerinted én látványosabb voltam,hát egy nagy frászt
csak pár kör erejéig...
És persze ezzel is ruha nélkül...
Rá van írva a deklire,hogy mennyi olaj kell szűrő cserénél és anélkül.
A 15-össel kezdődő olajat felejtsd el!
Nekem a hatosom a 20-50-es Motultól hajtókarcsapágyas lett pár ezer km. után!Nem belevaló!
Nem a kerekezés miatt kérdezem, mert azt nemes 1xűséggel nem tudok , ill. hát amikor azt írják, hogy vmi szintetikus, az alatt azt kell érteni, hogy FULL-szintetikus ugye ? Naon Nem akarok még1x félszintes olajat.... Valóban előfordulhatott, hogy nem nagyon támogatja a váltást, ill. nem is védi azt annyira.... :(
A kuplung csúszhat az elhasználódott(és/vagy sz@r) olajtól,az elkopott lamelláktól és az elgyengült rugóktól.
Én nemrégen jártam ebben a cipőben,nekem a rugók voltak elfáradva(3000 ft.).
ez is a tied volt?
Köszönöm a hozzászólóknak "az olajozást" ! Ezt a Fuxot annyira nem akartam, mert eddig is ez volt benne, csak talán a sima 10-40S, s abból sem a full-szintetikus.... :( Crazy még annyit tucc nekem segíteni, hogy gondolom Neked a PRO-verzió van benne, amiről viszont azt olvastam, hogy kifejezetten 750cm3 fölött javasolt, úgyhogy esetemben bőven elég lesz a COMP verzijó, amiből inkább már a 15-50eset célszerűbb választanom ?!
Ill. ha azt írja a "gípkönyv" hogy 3,6littya, akkor azt úgy kell érteni 1 olyan lajikusnak, mint én, hogy 3,6littya beletölt oszt, jóvan? , vagy 3,6 littya beletölt, 10mp beindít(leállít), & újabb 2dl rátölt a szűrő olajfelvétel miatt ?
A legutolsó lamella és a kosár vájata között még legalább 3mm van,de akkor miért fog annyira fent a kuplungom
Mujahedin!
Beszéltünk a kuplungról!Szted mitől csúszhat a kuplungom?
ilyennel is mentem párszor
Bezzeg rólam egy ro..dt kép nem készült! Nem voltam valami nagy látvány biztos!
Ki.
Kösszencs
Itt találod a képeket jól nézd át valahol rajt vagy te is

http://www.fullframe.hu/kepek/...
Castrollal ragadt motult sose probáltam Fuchs hibátlan MOL egy szar,Repsolt nem mertem beletőteni
mindenki kisérletezzen magának