Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mond mennyi kőőőőőőőő
Aggyá pézttttt
akkor menj csapass
Menni kéne csapatni
jaja,mindjárt startolhatok vissza melóba
Igazad van ezzel nyugtattam én is magam, hogy akár le is szakadhatott volna és akkor most ez a dagadt sokszinű valamim se lenne. Sajna voltam olyan hülye hogy a saját káromon kell megtanúlni, milyen fontos a teljes védőfelszerelés. Ezután ha a sarki boltba megyek félliteres zacskóstejér akkor is full öltözékbe megyek.
És bejelentkezett legújabb napi látógank is
szasztok
Tegyél egy hasznos hozzászólást ehhez a videóhoz.
na...de legalább lent a gipsz és még a lábad is megvan csak máskor öltözz fel rendesen,akármilyen rövid távra mész,nem melegítő meg sportcipő
amúgy meg jobbulást!
Nem figyeltem az álláspontok alakulását. Elmondtam a sajátomat. A Dunakanyarnál egyszer 3km mentem homokban, erdőben a gixxerrel még sem lett belőle enduró.
na végre aki egy kicsit is mellém ál
Azt a hívást még ki kell érdemelni....
Érted...
Perec sem bratyiból cumizik!
Aki pályázik (komolyan) az legkésőbb a 3-ik körben rájön, hogy a Busa nem sportmotor. Sport-túra gép. Se a futóműve se a fékrendszere nem oda való. Korlátozottan alkalmas a pályázásra de hát a Lime party-n a chopperesek is felmentek a pályára a VN1500-ból még sem lesz sportgép.
Egy másik helyen meg csak sportgépnek írták a hayabusát,akkor most sporttúra vagy sport vagy supersport vagy hiper super sport,a fenese tudja már,le van tojva kinek mi,aki túrázik annak sport túra aki száguld annak sport,aki pályázik annak super sport oszt kész
Szevasztok
Nekem is lekerűlt a gipsz de áááá....... Olyan csúnya a bokám hogy jajj. A vádlim fele elsorvadt (ami amúgy is hurkapálcához hasonlitott fénykorában is) igy a bokám jóval vastagabb mint a lábam szára. Lila, bordó, minden milyen szine van.
Kellett nekem sportcipőben és melegitő alsóban motorozni.
Arrol meg hogy hol mit írnak lehetne regélni,olvastam olyat ahol pl a bandit 600-at sportmotornak tüntették fel,pedig nem az
Ez nagyon fura,mert most fellapoztam a 99-es motor katalógust amikor is megjelent 99-ben a hayabusa és a sport túra kategóriához van sorolva.Nézd meg a saját szemeddel.
grat nah...akkor mostmár lehet tolni!
Én sem vitatkozom, de tessék egy szélsőséges példa: hollósnál sp a busa is :D:D:D
Aki meg olajat akar venni az vegyen 10W40-et, ha pályázni is szeretne vagy télen többször is használni amikor geci hideg van akkor meg 10W50-et PONT
Kuss
babetta meg naked bike