Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motul
Na ezt nem tudtam. Akkor nekem is kikell a második félévet is fizetni? Mert csak félévre fizettem. Ohhh fakkkkk
Akinek a nevén van január elsején,az fizeti egész évre akkor is,ha jan. 2.-án eladja a gépjárművet.
Hol találtad meg a képeket? Csak azért mert hátha akkor van rólam is valami.
Mujahedin a kawára félévre fizetted a telj.adót vagy egészévre?
értem!
nincs már utcai cuccom eladtam mind a sugó-motorsnak.tudod válság volt idén.1 pár hátsó lábtartóm maradt.ja meg az elsők kpl
versenymotornak adod el vagy uccainak?
mer ha uccainak pár extrát lefürészelek róla!
MIért? csak nem táámogatnak meg egy 09el?
MEGFORDULT A fejemben
JÓLÉRTELMEZEM INNEN HOGY ELakarod adni a gépet?
Szia!

Még nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban de sok jót olvastam az ipone termékekről! Igen pontosan annyiba került és bárhova ingyenes! Tegnap 13.00kor adtam le a rendelést és ma délelőtt 9kor már itt volt a futár! AMit írtam még matricákat,kis katalógust, névjegykártyát illetve iponeos kulcstartót is kpatam
mondom hogy titta H
Ne szóld le a varrógépet , tudok olyat hogy percenként 21 m-t varr! 3x8 órában !
Fuchs sILKOLENE 10-40 vagy 15-50
keresd Kutyát az LFP-ben
Repsol a Honda olaja,tehát az varrógépekhez kell
A Repsol Sinteticot hagyd, ne rakd bele, nem a 636-ba való olaj.
300v 15w50 18 papper 4 lityó, de neked elég az 5100-as motul is sztem, vagy 7100 az meg 13-14 körül kijön. De 15ből megvagy egy silkolennel is ami meg a legjobb olaj Szikrához mész? Javaslom, mert a motorom alapján már kívülről belülről ismeri ezt a típust...
Nem rossz csomag valóban így 1ütt, de 20rongyos olajcserét azé' sokallok na.... Most vettem pont új Mol-os láncsprét, oszt most az se kell 1 évig......
A kályhacső nagyot fog késni, még a kuplungot is "regenerálni" kéne !
Köszi Mindenkinek ! És van már róla tapasztalatod DanielAlves(vagy most próbálod 1x) ?
Illetve most ezt úgy értsem, hogy 13485-5% = 12811-et fizettél ? Valamint az ország bármely területire ingyé' ?
Illetve a Repsol-t akkor szerintetek "haggyam békibe", mert ott mondjuk az ár teccett + nekem naon ? http://olajshop.hu/termekek/re...
Bár most kájhacsőre gyűjtesz, mi?
igen! 10k felett ingyenes és -5 százalék ha neten rendeled meg