Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagyunk egyformák,de ha valaki hamar haza szeretne érni 2300 kilóméterről akkor nem nagyon van alkalom 150 kilóméterenként megálni,mert akkor sosem ér haza
Nekem semmi bajom vele.
Túrához a kormánycsutkákat kicsit jobb lenne, ha alá lehetne fordítani. 150km-ként kávé, hamburger,cola , ez-az....
Hát a a 636 nem ilyen nagy út megtételére való,nekem a múltkor elég volt 500 kilóméter,ki volt mindenem,sőt szinte az összes sport motor alkalmatlan ilyen nagytávra.
Hazajöttem. 3 nap = 2300km.....
Az eredmény: eladó a motorom és az összes ruhám....Ha valakit érdekel, a "ruha, csizma..." rovatban olvashat róluk!
Úgy érzem magam mint ha 2 napja vernének, hiba volt az utazás sajna...
Szevasztok zöldek, én kiszálltam elég lesz nekem sajna endúró is a jövőben.....
Nem.
De nincsen ilyen meleg fejünk sem.
Táncol egy klubban.
Nekem is, csak mire rájöttem, a teljes kuplungom új volt.
Szerelj ki egy rugót, laza állapotban mért meg a hosszát, én megmondom, hogy mi a baja.
A 10W elég bele, felesleges a 15W.
Félévre.
Addig sem az állam használja a pénzem.
Jó reggelt!Irány a doki!
ejj...csak én nem bírok aludni...
neked is rémálmokat
tudom, de csak pont annyira, amennyire szerény Na télleg Tipli! Gute Nacht !
Na jóva' Mára(tegnapra) má' pont elég Belőlem, úgyhogy Hevönájszdzsrímzvidgrínbájx) Gud Nite !
nagy arc vagy ...tudsz te erről?
Értettem Főnökasszony !
Ui: Az baj, hogy 130kg vagyok, ehhez hozzájön a bőrruhám az +20kg, a 30kgos hátitáska(a kisebbik, mert télleg nem is akarnék zavarni), ill még feltétlenül 1 Teszkós szatyor Löncshús, hogyha útközben megéhezné(n)k.... ? Szereted a Löncshúst (bőkenyérrel) ?
Inni abszolút nem iszom, kivétel amikor Szép Szőke Hölgyek vezetnek 1 Ződ szín, több mint 600as gépen..... (Na akkor csak Szilvapálesz, kortyolgatva) ? Ez szerintem se lenne akadály, há' nem így van ?
majd én navigálok,okés?
ne legyél már gyökérKE
& most ezzel a pályarajzzal mit kezgyek, ha má' odafelí eltívedünk, mert nem vagyok valami jó navigátor.......
Mijé' lácc ebben vmi "kivetni valót" ? Ne Fantázáld túl a dógokat, elég ha én "fantáziálok" ....
itt a pálya
mögöttem akarsz ülni?
ok, m1ek, de kizárólag Veled, és csak utasként(persze motorral), úgysem ültem még ilyen motoron.....
Lausitz-ben lesz,ha jól vagyok informálva