Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok skacok

Köcce emu636 ,
Akkor azt mondod megérné megnézni közelről is?
én meg reggel 8-tól dolgozom...holnap hajnali 2-ig...erre mondják azt,hogy totálszívás
Muja! Már le is csapott az egyik!
18:30kor mátra?
Neked is Béjb ! De ilyenkó' ? Mondjuk én pont 1 órával ezelőtt keltem....
reggelt
Zero Gravity FluorZöld!
Amúgy nem porosodik a polcon, mivel láthattad, hogy én is azt használom... Amit meg venni akarok az meg 26 ...
Ócsóé volt. (30 )
12 nagyon vékony , 10ért mennek a gyári plexik.
Még alszom rá 1-et...2-őt
Velem alkudol?
Kapol érte egy10est.
Me jó kedvem van...
És nem porosodik náladapolcon.
A pc-t mennyiért szerezted?
Lócsecst karcos. Bogaras, de azt lemosom neked egy százasé .
Ja, nem is híttalak.
Elfelejtém vala.

12 rongyos,ejjhajj...
Karcose?
Én a gátlót javasolnám elsőként. Biztonságosabbá és stabilabbá válik általa a motorozás. Dobból meg úgyis lesz vmi faja használt télen...(azzal ráérsz) De ha beszélsz a raptoros csákóval üzenem neki hogy köszönöm a rendszámtábltatartót amiért 43x telefonálgattam 2 héten át és amit állítólag 2x elküldött már 6 hete...de valamilyen csoda folytán még nem érkezett meg -hazug!

Más: az MRA plexit viheted az új ár (24.990 Ft) feléért -- 12.500 Ft - 500 Ft fórumkedvezmény = 12 papper királycsávó
őőőőhmm..Izééé..
Szia szivem!
A dob is, meg a gátló is a biztonságotokat szolgálja!
o,óóóóó
Én a Micron dobot 40-rt vettem használtan! Szóval az a 45k nem is olyan rossz.
Én 52ért vettem a kormánytelót használtan. 6 állítási lehetőség van rajta. Nézegettem a 636 hirdetéseket, amelyiken volt felhívtam. Megkérdeztem, hogy nem adja-e külön el, mert azt úgyse fogja neki megfizetni senki. Mindenki tiltakozott, aztán az egyik visszahívott .

Dobot olcsóbban, 40 alatt, nem nagyon fogsz kapni, meg nem is nagyon van használt a piacon. Szóval a 45 nem rossz. Break a Yoshit 55ért vette.
Hallottál már Raptor dobot 636-on?
ilyen LSL féle cuccoknak már a neve is rossz! Elesel
Én a raptor dobott csak ajánlani tudom! Délután szervíz után csinálunk pár videót!
Rolii-király, kéne gátló...
Van occsóé?

Itten egy üzletben lehetne egy kis biznyák.
LSL 8-állítási lehetőség+konzolok, 98000-10%-Áfa=67000..?
Faszom se tudja. És,Vagy Raptor dob, új 45K....

Csak sárkánytappancs el ne olvassa, mert kinyír.....
Valahogy úgy
a dögre