Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a minősége semmit nem ér! rezgett! nem volteléggé szorosa ragasztás...
Végül is te csináltál bármilyen videót?
montam
Na majd átveszem én csak egyszer legyek milliárdos
Az csak egy példa volt de gondolom nézel autós műsorokat és abban gyakran szerepel az euroring. Elhiheted, hogy nem küldik ki naponta 2X a seprős autót. Az ilyen autós-motoros vegyes napokat messziről el kell kerülni. Többen is így kezdték a beszámolójukat, hogy "amikor odaértünk éppen egy bömös driftelt a pályán".
Akkor már értem a hanyagságot
Biztos ki lehet fogni jó napokat is. De ha nem akkor beszoptad. Pláne mióta az ukránok átvették.
Hát menjen a kocka Ladájával a tanyára driftelni!
Ennyire gyér szinvonala van az euro ringnek?Pedig jó pálya lenne
Szerintem a kettőt nem is lehet egy lapon említeni. Persze gyakorlásra jó a Kakucs is csak olyan kb. mint egy lezárt útszakasz. Mentő sehol, pályabíró elvétve van, szabály meg szinte semmi stb. Euroring sem sokkal jobb ilyen szempontból. Fényképezős lányok a bukótérben ha elesel vonszold ki magad a mocit 10 perccel a menet előtt még kocka Lada bassza tele a pályát homokkal.
Árban kedvezőbb,viszont nem olyan gyors pálya mint a H-ring!
Akkor az euro ring jobb
a neten így van,de ha te mondod akkor biztos 13!
Hát igen!
De annyi a különbség sztem,hogy a h-ringen 3 vagy 4x20 percet motorozol 12.000ért addig az Euro-ringen 13-18ig időkorlát nélkül mehetsz 11.000ért!
13000 az a 12-ő.
Hát ahogy elnézem az árak majd csak hasonlók a két pálya között.Hát spórolni kell úgy nézem
Van A (lassú) B (gyors) csoport!
A H-ring sem valami olcsó!
Részvételi díjak:
- Motoros napon egy csoportban (4 x 20 perc) bruttó 12.000.- Ft.
- Vasárnap Esti motorozás egy csoport esetén bruttó 12.000.- Ft.
- Vasárnap Esti motorozás 4 x 20 perces csoportbeosztás esetén bruttó 12.000.- Ft.
- Vasárnap Esti motorozás 3 x 20 perces csoportbeosztás esetén bruttó 9.000.- Ft.

A BRO Fun Racing regisztrált tagja a névre szóló kártya felmutatása esetén 30 % kedvezményben részesülnek!

Motoros Napok:
- 2009. 08. 18.
- 2009. 08. 25.
- 2009. 09. 02.
- 2009. 09. 24.
- 2009. 10. 01.
- 2009. 10. 15.
Sajnálom is nagyon! Sztem,ha még egyszer ennyit tudtunk volna menni biztos jobban ment volna!De ismeretlen még a pálya!A második felvonás már valamivel jobb volt!
Hát így jártunk sajna
Jaja,az elős bemelegítő körünk!De nagyon sok kör nem volt!
Összvissz 4 kört mentünk!
...ha sokat írunk...
nah...mehet ez még lejjebb
hm. Mikó?