Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A felnicsíkom festve van,de szerintem is vékony,mert csak 3mm-es.Lehet ragasztok rá egy 5-öst!
A farokidomon a ZX9 feliratra gondolsz?Az már nincs rajta,de úgy vettem!
És egy KAWASAKI-s felnicsík!
Hát engem sem kérdeztél de eggyet értek szkráccsal. Bazira szép gép írigy vagyok. ,
Nem!
az enyÉm lesz ha eladja!
Gyönyörűszép.
Ha engem kérdezel, a hátsó futó bal oldalán a matrica felesleges.
Úgyis tudjuk a megfelelő paramétereket. Egy ledes hátsó lámpa még rá és kész.

De maga a 12-es blokk. Tankhalyókba kell ekkora erőmű. Mit kezdjek vele?
Bár nem engem kérdeztél, de őszintén olyan kivánalmat érzek a motorod iránt, hogy az hihetetlen. Nagyon gyönyörű igy ahogy van.
Nem vagy semmi. Hála az égnek én még a két kawával nem borúltam, viszont az 50-es tzr-t 3-szor is lefektettem. De végül is az csak egy yamaha volt
De annyiért sem?!Hidd el menet közben nem érzel semmit abból a méretből,viszont az erőből...!Én nem adom el,egyelőre!Már megvan az undertailom /ülés alatti burkolat/ is,azzal lesz készen.Szerinted milyen most,nézted?Csak őszintén,mert ha becsapsz azzal nem vagyok előrébb!
Nem pályázok a pereckirály címre.
Elmehetnél kaszkadőrnek.
Bár,itt a topicon belül is komoly konkurenciád lenne...

ZX12?
fasza, de nem kell ekkora.
Lejjebb nézted a 450hp-st?

A tiéd nem elado?
Hétvégén jön egy srác megnézni a gépem.
ha elviszi nem tudom mi lesz.
7467-es hsz.!
Yamaha robogó, patak, rossz kanyarív csobbantam.
Valami kis szutyok endúró két személy, sár, bazi nagy esés.
Megint egy robogó poros út, kormány beszitált, esés.
xj600diversion, túldöntés esés(még rutin alatt).
xj600n. Kanyarhoz értem benéztem balra, mert jobbra akartam menni, lyukat váltottam, motor felbőg, perec.
xj600n-al fékeztem és az utolsó fél méteren leraktam a lábam, mielőtt megállt volna a motor teljesen. Jobbra dőltem el.
xj600nEzúttal csajom is velem, benézek balra, jobbra akarok menni, utolsó pillanatban meglátok egy suzukit, satufék. Csajom viszont már rádöntött az ívre, döltünk is mint a picsa.
xj600n vészfékezés első kerék ki, perec.
zx6r suzuki fellök bekúr a busz alá, forgok a kerékdobban túléltem.
zx6r ismételten láb letesz, mikor még nem álltam meg teljesen. Motor a lábamra.

Most így végiggondolva, bebaszva még nem estem....
Többet kellene vezetés előtt innom?
Nekem nem kellett pálesz meg bor. Igaz az egy kölcsön bicajjal volt és nem motorral de bedőltem vele a tóba . Lejtett a tópart nekem meg rövid volt a lábam. Még szerencse, hogy sekély volt és nem kellett úsznom bicajjal a nyakamba
Bizony bizony várjuk a vidit. ,
Szupi lesz. Várjuk a vidit addig is
Csak dob, a rendszert kb. 300 így 141 pénz, másrészt, ha rendszert veszek akkor kell hozzá pc és pados állítás is.

Szerintem is orbitális hangja lesz, ott a kereskedésben is mondták, hogy a leghangosabb. 1-4 hét alatt érkezik meg, nagyon várom. Addig is készítünk videókat amin rendesen elmegyek, hogy később össze lehessen hasonlítani a gyári dobot az újjal.
Hála istennek én nem jártam így,hogy rám dölt volna a sárkány.
De a simsonommal már jártam így meló után pálesz,bor és ráadásnak még 2-3 pálesz buszra fel ja mind erre 15 percünk volt kicsit sofőr bácsi befütööt a pálesz meg a bór mix meg kiütött és így jártam.
Sötétben nem vettem észre, hogy a sztender csak félig nyilt ki, és mikor leszálltam róla eldőlt, és alákerültem....
Így nem tört idom...
Tudom röhelyes...
Köszike , mindenkinek hát azért 1 évi keresgélés teszvezs,vatera....stb oldalak nagyon sűrű látogatása meghozta a gyümölcsét .
Igazából nekem is jobban tetszik így.
akkor jól jártál vele! ügyes voltál
szebb is a szörnyecske
Na ez is szép utca. Miénk is ilyen, tömény pocsoja felszinnel.
Hogy sikerűlt azt összehozni?
Így azért már sokkal szebb az eleje!