Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mért? Haragszik a supermotyókra vagy miért?
Na én is ezt makogom egyfolytába, hogy mi a büdös francért nem birt esni decemberben.
pontosítok
Mujahedin
sm-et vegyél aztán akkor a mujadehid majd nagyon megszeret mint anoa devilt
Heló
Vagy venni kell a kawához enduró szettet vagy venni egy endurót vagy sm-ót
Nekem is. Esett volna decemberbe!
Halihó
Kicsit zabos vagyok, mert esik ez a kurva hó már három napja és valahogy nem tudom tolerálni de miért nemtom. Kicsit idegesít , Nem tudom ti hogy vagytok vele de már tele van a tö..m ezzel a hóval.
Na, tanátam fasza szerelőt.
Holnap viszem hozzá a vasat, egy kis welnessre.
Üdv.
ÁÁÁ. Pokerstarson volt verseny...
Naaaa....!
Kihaltunk?
Jaja sajnos de ez tényleg igy van. Az utóbbi évek "tele" elkényeztetett bennünket úgymond.
Nagymutter éppen mondta, hogy az emberek meg vannak lepődve, hogy télen tél van. Azért még nincs április.
nyugi!
addig mosd le a motord és simogasd
Na én tönkrementem, kész vége az idegeim elszakadtak. Feladom, többé már nem lesz jóidő! Megin szakad a rohadt hó
Én nem aludtam, hanem Búsójáráson voltam
Látom, mindenki aludt délután...
szevasztok csak ugy megemlitem hogy szelephezag ugyben a csatogas az kizart dolog mivel ezeknel a gepeknel a szelephezag csoken es nem no tehat inkab nyitvamarad a szelep es veszit az erejebol amotor vagy nehezen indul de a szelephezag soha nem no ! most nagyfordulatu motorokrol beszelek ez az en tapasztalatom a csatogas az az en kavamnal is van (636) es rajotem hogy akornyezetvedelmi gazviszavezetesnel van egy rezgoszelep szeru az halatszik (csatog)
Köszike az infót mindenkinek.
Szevasztok!
Igen,finoman szólva csattogni-kattogni szoktak a szelepek!De ahány szerelő annyiféle képpen nevezi!
Csá! Ismerem én is, volt nála még a régi bringám (bár ne vittem volna). Robogókhoz, meg alapvető dolgokat meg tudja csinálni, de pl. az elektronikához fingja sincs, szóval csak "ugatja a szakmát". Olajcserét, karbiszinkront meg mindenki meg tudja csinálni akit érdekel a dolog, meg van hozzá szerszáma. Szóval semmi bajom vele, de hogy be nem tolom hozzá többet a gépemet az fix. Na üdv.
Csö.
Kun Petihez
Szerinted a 16-szelephez elég egy snasz korong készlet?
Senkinek a képességeit nem becsülöm alá,minden szelepet faszán külön ki nérni papirra irni a hézagokat utána meg márpofon egyszerü bár ki meg tudja csinálni ügyi?
Akinek van ottthon korongkészlet hozzá, az simán meg tudja csinálni.
Tehát mindenki felejtse el!
Hali. Melyik szerelőhöz vitted Orosházán? Én is környékbeli vagyok