Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit nem tud a hatosod,amit a 250-es tudott?
Jaja hiányzik is nagyon. Már megfordúlt a fejemben többször is, hogy vissza váltok zxr250-re.
szkrácsa visszatérsz oda meg ott irod, hogy jobb volt az a vas!
muja akkor ne add a vasadat!
De azért egy 636 jobb
mikori évjárat lesz?
Én nem értek hozzá, de megkérdeztem.
Én értettem el. Nem racing, csak hasonló.
Asszem erősebbek a rugók, a lamella meg a versenysportban is használt aramid/papir -ból van.
Kopásállóbb.
Asszem pár ezerrel drágább mint a gyári.
30papir körül van.
Holnap szerintem én is megjáratom pár kör erejéig a mocit. Persze csak ha legalább olyan lesz az idő mint ma. Csak a 70cm széles járdán érdekes mindig a kievickélés az aszfalt útig.
Mujahedin tudtál beszélni a matricással.
Töltöttem fel új képeket az adatlapomra a mai mocizás alkalmával!
Hali!Kilencest tudok szépet mutatni vagy kettőt-hármat,de ha igazán jó áron akarsz nagyvérűt,akkor nézz be a Használtautó.hu-n a tizenkettesekhez!2004-es,a legutolsó típus,rad.fék,új injektor,14600 km.,fekete 1.2 -ért!
Az biztos. .
ÁÁ tuti nem hagy faképnél minket. pl én is mindig jelen vagyok a zxr250 topikban is hiába lettem zx6r tulaj.
Most lehet nevetni fogsz, de lehet, hogy 636lesz.
9 és 10 es nincsen elfogadható a piacon.
Azért hozzáteszem, hogy már nem igazán van bennem az eladási láz. Meg semmi kedvem elmenni motortnézedetni. Fasz tele a sok coffossal.
Mujahedin hát akkor sok sikert az eladáshoz. De azért majd ha meg lesz a 9 v.a 10-es azért szóba állsz még velünk ugye? .
Sziasztok srácok!

Szombaton jönnek megnézni a motoromat.
Negyon vegyes érzelmek vannak bennem. . . . . . . . . .
Az miben más és mire jó vagy miért jobb mint a gyári?
mennyi bele a Racing cuplung?
Nekem konkrétan semmi bajom a SuperMoto-kal!Ráadásként második motornak el is fogadnék egyet!
Halihó!
Racing cuplung, oil csere, karbi szinkron,+mindent leellenőriztetek, ha kell beállittatok.
Mi jót csináltatsz rajt?
Elutazott a gyönyörüm.
Hogy aztán kipihenten, és feltöltődve térjen vissza hozzám.
Srácok aki bújt aki nem, a napokban rendelem a two-brothers dobot a géphez.
nemtudom hogy haragszik vagy sem, cska nyit hogy nem szereti ahogy olvastam még ano vissza!
Arra gondoltam én is venni kéne a gépre bütykös vagy szöges gummát oszt ennyi. . . .
ha áprilisban esne,,no akkor lehetnél zabos.inkább most essen