Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igenigenigen nem volt sok a gumi betéttel együtt 10.000ft volt.
szép az utca
vettél ram airt?
Csókolom
Ma gurultam egyet és meg kell mondanom ,hogy KURVA JÓ VÓÓÓÓT
De volt egy kis bibi úgy kellett ki tólnom az utcából a mocit és vissza is
Van 1-2 kép ha nem baj meg mutatom.
Én (közel 110kg), volt már olyan, hogy álló helyben maga alá temetett...
Drága a kondi bérlet de megéri, mert igen nagy égés átesni a "Ló" túloldalára
Dobot vagy teljes rendszert veszel? Biztos nagyon kemény hangot ad majd a ninjának. Mennyi pénzed bánja?
Two brothers dob megrendelve!

A motor tologatásnál egy kis súlyzós edzés nagyon sokat dob.
Jaja én is mindig úgy teremtem a helyzeteket, hogy ne kelljen tolni
A 600-as már egy komoly gépezet. Persze a 400 se rossz de nem egy kategória.
Megszokod ne aggódj. Én már olyan profi vagyok, hogy bárhol állok meg automatikusan úgy csinálom, hogy könnyedé tudjak továbbhaladni. Vagy emelkedőnek fel parkolok, hogy csak vissza kelljen gurulni, vagy rögtön irányba állok. A tologatásnál én meg magamra húzom kicsit a motort. Mert ha rám nehezedik egy kicsit akkor még kordában tartom, de ha a túloldal felé megindul akkor nincs az a Isten, hogy megtartsam.
2007 nyár közepén adtam el! 2007 október elején meg vettem a 6-ost!
Ez az idő között meg fater 400-át hajtottam (mikor ő nem ment vele)
9hónap
Mennyi ideig hajtottad a zxr-t?
Eredetileg azért volt az eladás, mert zxr400-at akartam. Csak amilyen árban kinálták azokat Nézegettem ezeket a hatosokat és egyből nem is gondolkodtam tovább zxr400 vételén.
Tudom hisz nekem is volt olyan biciklim!
Ha mégis váltasz akkor inkább egy 400-ast vegyél!
Inkább szokj hozzá a 6-oshoz
Remélem hogy hozzáerősödök majd.
Azért szedte a kerekeit az a kis "bicikli"
Ez legyen a legnagyobb baj!Ezzel szerintem mindenki más is így van!Legalábbis én mindenképpen!Nehéz ezeket tologatva mozgatni!
röviden!
Majd hozzászoksz
Remélem nem kezdesz el megint biciklizni
Persze a menetközbe dologgal nincs is baj.
Az azt jelenti, hogy ahol toszigálni kell és nem egyenletes a talaj, mint pl az udvar, hogy fűcsomós vagy itt ott pár centis szintkülönbség van adódnak olyan helyzetek, hogy alig tudom arrébb tolni. Ha leszállok és úgy tolom, hogy mellette vagyok akkor fel akar boritani, ha meg rajta űlök elfogy a lábam
Menet közben a motort nagyon nem kell tartani! Csak meg kell ülni!
Vagy Te mire érted?
Ha ilyen problémád van a motorral,akkor azt a "hibát" szerintem ne a testalkatodban keresd!50 kilós riderek látod miket csinálnak a legkomolyabb vasakkal!Mégis mit jelent az,hogy néha alig boldogulsz vele?
Ez az amit nem tudok megfogalmazni. Vagy megmagyarázni. Talán az is benne lehet a dologban, hogy mivel elég vézna vagyok néha alig boldogulok a hatossal és ez idegesitő tényező egy kicsit.
ez egy igen jó kérdés?
minek akarsz megint egy 250-est? a 6oshoz képest az egy kis bicikli kis túlzással