Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van regisztrációd?
én még nem tudom...próbaidőmet töltöm az új melóhelyen...nem biztok hogy még el tudok menni.
Ott leszek. Elvileg.
sima réz alátét..nem örök élet... de kinek mi. én mindenesetre a kocsinál is motornál is kidobom a régit.

04.10? nyíltnap ddt?
Szia nem vitatkozok, koszonom a tanácsot nálam abszolút nem ugy nézet ki mint neked a régi. De majd legközelebb
Soha életemben nem cseréltem. Service manual sem írja elő.
minden olajcserénél kell cserélni az alátétet...különben eléggé megnöveled annak az esélyét az olajos lesz a hátsógumid
Tévedés! Fém volt az is. Elég puha fém, különben hogy tömítene?!
És az is nagy tévedés, hogy nem megy tönkre egyhamar. Például a Kawasaki márkakereskedésben mindenkinek, minden alkalommal cserélik, ha hozzájuk viszi a gépet olajcserére.
Mint mondottam, filléres tétel, én inkább nem kockáztatnék meg egy agyérgörcsöt, amit az olajcsöpögés látványa okozna...
Tulajdonképpen engem nem is érdekel, hogy cseréli-e rajtam kívül bárki... Ha nem cseréled, mert szerinted nem megy tönkre, akkor ne cseréld. Én kicserélem, és nyugodt lehetek.
Egy jó tanács akart lenni, ha nem fogadod meg, az a Te bajod.
Szia ,en nem csereltem mivel fembol van igy gondolom az nem megy tonkre egyhamar ,gondolom amit csereltetek az muanyag volt vagy vmi hasonlo ezert van "elnyalva" .
Én sem cseréltem még soha!
helló 2003-4 zx6r tank burkolat van e valakinek?
9000 km futott, kép szerinti állapot 50 000 ft a pár,
Akkor jövőre vagy 6000 km múlva időszerű lesz! Filléres tétel...
Szia, en speciel nem cseréltem
M12x1,25x15
Sziasztok!

Ugye mindenki cseréli az olajleeresztő csavar tömítését is az olajcserénél?
Mi tavaly elfelejtettük, de valószínűleg korábban sem sokszor volt cserélve.
Én bénázni is kiválóan tudok, na szóval nesztek-e :
- kipuffancs, az egyik (nemtudom melyik!) paör szelep bofden hiánycikk !
(hogy beszerez7ő-é bontóba halvány lila sincs)
- gyári féklámpa
- gyári plexi
Mind2 "füstspréjjel" setítítve...
Hai, jó sokan olvassák a fórumot, ahová ez való (lenne), de nesztek:

Ha bárki megbolondúna ezeké a 636 cuccoké akko írkájjon Ímélt !
- kipuffancs, az egyik (nemtudom melyik!) paör szelep bofden hiánycikk
(hogy beszerez7ő-é bontóba halvány lila sincs)
- gyári féklámpa
- gyári plexi
Mind2 "füstspréjjel" setítítve...
Go! Nem tudod véletlenül, h milyen menet van az olajleeresztő csavaron? Akarok rendelni egy mágnesest. Köszi előre is
Üdv mindenkinek!

07-08-as zx6 600P -s villa befogatási méreteit valaki meg tudja nekem mondani? Átépítés miatt szemeltem ki a villát és az eladó szerint plug-and-play illik a 05-06 636c villák helyére. Sajnos gyári adatokat nem találtam neten (vagy én voltam balf@sz).
A segítséget előre is köszönöm.
Te komolyan egy 6 évvel ezelőtti hsz-re reagáltál?
Mehhh, tegnap vettem egy KTM-et.
Te is geci vagy! Tán te nem rántottál be senkit?
Sziasztok! ZX6R 1996-os hoz keresek karbisort. Ha valaki tud kérem jelezze. Képet ha tud töltsön fel róla. Köszi előre is.
Üdv Kawások. Van egy sisakom ( S ) és egy kétrészes protektoros ruhám ( 50 es). Kimondottan Kawásoknak :) Ha esetleg valakit érdekel akkor a pzozo@freemail.hu érdeklődhet. A sisak 35000 a ruha 45000 pénz.