Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Csak ha már mindenhol beakasztottál neki, akkor tekerheted is, hogy ott fogjon ahol neked meg neki is jólesik...
Ennyi? Semmi tekergetés ide, tekergetés oda, itt húzd meg ott csavard be?
Fennt kiakasztod, lent kiakasztod... Aztán lent beakasztod, fenn meg be akasztod. Remélem nem akasztottalak ki, de igy kell!
Valaki nem tud az ezelőtti hozzászólásomra mondani valamit?
Semmivel se jobb, faszság!
Szerintem nincs jelentősége. Ha van rá lehetőséged inkább próbálj ki egy olyan motort amin hidro kuplung van. Ha azt mondod ennél nincs jöbb érzés a világon akkor cseréltesd le a tied is, ha meg rájössz hogy nemnagyszám akkor hagyd a picsába.
Nem, unom, csak kíváncsi vagyok jobb-e, bár gondolom hogy az!
Szia!

Tudunk segíteni! Elérhetőségünk az adatlapunkon

További Kellemes Estét!
Akkóóó meg minek? Unod a bovdent?
nem tudsz szerezni eggyet nekem is? :)
nem egy ujal akarftam huzgálni! :)
Felesleges. Ami jól működik arra ne költs. Soha nem jutott még eszembe hogy a kuplungot egy ujjal húzzam még a hidrokuplungos motorokon sem, pedig most is van egy olyan és az is két ujjas.
gyári 1000ft :)

Most rendeltem magamnak egy darabot
Tökéletes lett a kuplung

Vazz: köszi a számot
bal tükör alá kellene gyári távtartó gumi avgy műanyag, ha valaki tud jelezzen! Kösszi
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy:
2000 zx6rr. az a gondom vele, hogy másodikban, amikor húzom neki, akkor olyan, mintha a gyújtás, vagy valami kihagyna. De csak másodikban csinálja. Megy, kicsit megtorpan, majd újra nekilendül.
Valakinek volt már ilyen, vagy van ötlete?
Jah nekem K&N van. És meg vagyok vele elégedve.
Kösszi az infót! :)
Csáó!
Crazy száma kellene sürgősbe
adatlapomon az email címem dobja már át valaki.
Elakadtam motorszerelés közben
Meg egy darab spárga bekenve sertészsírral...
kell hozzá 0.5Liter tömény, egy kisflex és egy csomag papírzsepi
Nos megtekintettem ma a két szép szememmel a kiput miután kimostam belőle a csipát. Jön a korom, szóval tényleg a karbi sokat adagol. Hétfőn viszem vissza a szereldébe, remélem be tudják most már lőni...