Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát az kellemetlen. '02-esre kelett volna.
Ahogy Vazz, Crazy és mindenki írja mindegy mit veszel bele csak az előírt követelményeknek feleljen meg az olaj...API SG/SH/SJ , JASO MA

Mellesleg hétvégén még hűtőfolyadékot is cserélek a motorban mert az utóbbi 3 évben nem nyúltam hozzá.
99' re valom van az men jó a 2002 re
miilyen évjárathoz kell?
Suzu, a tied milyen 10e-ért?
Igen, köszi, tényleg. Azt hittem hogy a fényezésre gondolsz...
Repsolt néztem bele 2100/L áron....
NEkem most ilyen kerül majd bele hétvégén.
Fuchs Silkolene Comp 4 Electrosyntec 10W40

Légszűrő témához annyit tudok mondani ,hogy nekem eddig BMC volt benne viszont idén gyárit vettem.
Kösszi a gyors választ!
Olajat ami szimpatikus. Én öntöttem bele az 1600 forintos mol-tól kezdve a 3500.-as fuchs-ig, pont ugyan úgy ment mindegyikkel. Ha meg csak utcázol vele akkor meg végképp mindegy. Sport szűrőt érdemes mert legalább nem kell minden évben megvenned bele a papírt, hanem kimosod a sportot és kész is, mást ne várj tőle.
Olyan kérdésem lenne hogy milyen olajat tegyek a sárkányba, illetve érdemes-e sportlégszűrőt beletenni? Kösszi
csak volt. egy hete felkerült egy rákóczifalvai frissen vett zx6-ra.
szétbomlott, így vettem le a tankot, nem festettem a vagy javítottam. gyáriban 35-40 forint bontóban.
2001-2002 ugyan az, volt 6R és 636R de ugyan az a tank, a 98-99 tank más, az igaz.
Nem, köszi
Nekem 2002-es van
próbálom eltalálni mennyit ehet :D Húzom neki csak szegényke középen szeretne nemet mondani... Próbálok számára minél egészségesebb életmódot biztosítani ha már néha gyilkolom
Olyan mintha alacsony fordulaton nem kapna elég nyálat vagy a sok nyáltól le akar böffenni. Na melyik? Amúgy meg miért jársz vele olyan sokat 90-el, valószínűleg az a baja. Húzzad neki rendesen.
akkor kell a gumi?
szeva! 20 000 ft 2001-es tank.
Ötletelhetne velem valaki.

96'-os zx6r.
karbisor újabbra cserélve pillangószelepkopás miatt. Membránok jók, eszméletlen dolog kicserélve, fuvókák a legkisebbek.
Szelephézag stimmel, karbiszinkron stimmel.
Most vettem egy komplett blokkot 25-30e km-errel. Használtam azóta kb egy ezrest a következő a jelenség.
Mikor kettesben gurulok egy körforgó felé és már eléggé esik vissza a fordulat de felszabadul az útszakasz, ráhúzom a gázt, berángat.
4500-tól 7-ig körülbelül a motor "beszaggat" majd 7ezer után újra kisimul... Néha durrog melegítés közben is. Mintha sokat kapna...
Fogyasztása 170km/tank. (Városon kívül 4500-on 90-el.)

Valaki? :))
szia üres tank 10000
Szia!
A tank érdekel! Mennyibe kerül? Mennyire van jó állapotban?
Hi! Érdeklődnék hogy békésmegyéből hányan vagyunk? Van itt valami ninja klub vagy hasonló?
Hol lehet venni pályaidomhoz ülés szivacsot (jó áron)?