Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a Motul 5100 10W40-et ajánlanám neked. Évek óta azt használom. Sport légszűrőt pedig érdemes venni, mert kitben véve (szűrő, tisztító folyadék, olaj) kerül kb. 20e Ft-ba míg egy gyári papírszűrő minimum 10e. A gyárit 6000 km után lehet ki*aszni, a sportot 3000 után kimosod és annyi.
Sziasztok!

Rég jártam már erre... Lenne egy kérdésem: Pénteken elszakadt a kuplungbovdenem. Már megrendeltem az újat, csak kérdés az hogy hogyan kell kicserélni? Pontosan lépésről lépésre, mivel kuplung nélkül nem tudok vele bemenni szervizbe és otthon kell megcsinálnom. Amit tudok hogy az oldalát le kell vennem. Bovdent kiakasztani már nem kell... Jah és a manualban már néztem, de nem világos.
Sziasztok, eladó egy pár OZ Racing felni , 300-as szinte új Braking tárcsákkal, lánckerékkel, lakk fekete színben, eredetileg 2005-ös zx6r-ben volt , de valószínűleg másba is beszerelhető , gumik nélkül ! Valamint eladó egy Öhlins Ttx hátsó rugóstag, szintén 2005-ös zx6r-ből.
Van még egy komplett EBC kuplung szett SRK084 (fém, kopó, rugó), teljesen új 45000ft!
Felni : 120000ft
Rugóstag :75000ft
Ha esetleg valakit érdekel írjon mailt vagy keressen telefonon : kasa93@freemail.hu , 06304824114
Köszönöm szépen a kimerítő válaszod! Átnézetem, aztán referálok, hogy mi lett.
na mit tudsz?
nekem azért csinálta , mert elvolt törve a gyertya 2db pipa , fordultan jó volt alu meg trágya , és csak véletlenül vettem észre a gumi bevonat miatt
A gyertyacsere sosem árthat mondjuk ha van benne 15-20K utcai km. De ötezrenként azért nem kell.
Már írtam, sokat kap, állítani kell a karbin.
A karbis motorok motorféken is kapnak még nyálat az égéstérbe, ellenben az injektorosokkal. Tehát ha nagy fordulaton elengeded a gázkart akkor még egy rakás benya bemegy a hengerbe ami nem fog elégni és megy ki a kipuba. Egy olyan karbin ami úgy van beállítva hogy benzinben gazdagabb a keverék azon meg még több benzin megy át motorféken és ég el a kipuban. Annak viszont kormolnia is kellene. Ezt is meg tudod nézni egyszer az ujjaddal, másszor a szemeddel. Ha a kipufogóvég egy világos háttér és a szemed között van akkor (álló helyzetben) nagy gázadásnál (magas fordulaton) feketés füstöcskének kellene jönnie.
Lehet, hogy gyertyacsere megoldana a problemat?
Nah es azt mi okozza? :)
A kipufogó durrogását a bele kerülő üzemanyag elégése okozza.
Ez engem is erdekelne miert durrog a kipu... Tavaly meg nem csinalta.
azt viszont nem csinálja. akkor miért durroghat a kipu?
szeva! nem véletlen hajdúsámsonból vetted a blokkot egy jimmi nevű fószertól? csak kérdezem!
Ha kormol akkor sok.
pedig gondoltam a lime partyn idén megmutatom a perec csárdást mondjuk aztszegen igy is csak gyalog re
. ... . ..
ha nem veszem ki....akkor kplett megy a bike de most van egy vázam mondjuk hegyen lakok...
Szóljá' ha menni kell
ja,.....enyémet kiárulta.......az feljelentett h kéne neki az övé....
na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
csávóka kavart be?
nekem is sport van benne pc nélkül......lángol a nyitott rendszer mint a istenkawa....mármint lángolt amig volt bene blokk...mivel tegnap a rendorség lefoglalta a blokkomat,...... csapásmérés!
szerintem (is) nagyjából mind 1 ha megfelel (nem felel meg pl: agip...asszem) inkább a cseré gyakorisága ami számit.
vettem már motul 300v-t...feleslegesen..
gyanítom, hogy sok lesz a benga mert most megtekertem és motorféken lövöldöz a kipu...