Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na akkor mutasd meg ismét a közeljövőben! leütnélek már vagy 20üveg sörrel
embörek!

ez melyik Jani?
Szia. Már sikerült szereznie a haveromnak, de köszönöm! Esetleg gsx-r 1000 k5-höz alkatrészed?
Szia!

Újban tudunk segíteni

További Kellemes Hétvégét
semmi gond, én simán kiadnék ennyit ha a sajátomra valót kapnék szettben, e-bay ára 1 db-nak ennyi. egy lehetőség volt, ha nem megy el akkor ráalakítom.
Ricsi bontó, sugo motor bontó
Szia, nekem még van 1 db.
Szia! p lnálam! adatlap
Sziasztok!

Nagy segítségeteket kérném. A 2002-es ZX636-omon kis, alig látható indexek vannak, amik nappal szinte nem láthatóak működés közben. Gyári indexeket keresnék (előre-hátra). Tudtok valami helyet, ahonnan nem horror áron beszerezhető?

Nagyon köszi előre is!
Köszi a vállaszt de az nekem egy kicsit sok.
Sziasztok!

Ledes Index párban eladó, ingyen postával, magamnak vettem, de közben a motort eladtam és nem tudom mire feltenni, ezért ilyen olcsó az ára.


http://www.kepesmotor.hu/elekt...



Érdeklődni emailben lehetséges.

üdv
ezért kicsi

nem....
Te 2:05-öt mentél ő meg 02-őt?
nem csak a régi még bumszli motorblokk volt 05-től csini
saját zx6R pálya gépnek alakuló motorra vettem annó, de kicsi lett a 2000-évj ra megpróbáltam de nem jött be. a múltkori pályázás alkalmával a cimborám 3 mp ment jobbat egy 02' 636-al, igaz többet ment pályán de nem jobb a motorja annyival a különbség csak annyi hogy ha ő pofára esik bele nyúl a mellényzsebbe és újjá építi a bringát míg én nem tehetem meg, ezért csakis akkor nyomnám élesbe ha teljes értékű bukó gombák és dekni védők vannak fenn, az idom már üvegszál és nem sajnálni vettem a motort. a deknivédők és a gombák egy újjáépítést váltanak ki.
mivel újak nem szeretném szétvágni őket de ha nem lesz rá érdeklődő akkor nincs mese sarokcsiszoló és olyan lesz amilyenre alakítom. 05-06 kawa zx6 van bele írva arra jó. sajnálom mert akkor nekem keresnem kell másik szettet ezek helyett.
15 e ft +posta, új cucc fel kell ragasztani, a H ringen 2 csúszást garantáltan kibír, tesztelték.
Akkor másoknak os az lesz. Nem?
Helló. Mit kérsz értük? Meg hogy érted h neked kicsik? Milyen motorra raktad volna?
05-06 zx6r-hez eladók.nekem kicsik lettek.
Ja első lámpát adom hozzá a hátsót nem mert az a gyári.
Csáá! meg van annyi van vele h a lámpák meg az az ülés helyét vágtam ki sérülés semmi.
a térd sérülés az gáz sokáig fáj és nehezen gyógyul. Vigyázz azért magadra
Semmi baja a lelkemnek. A térdemnek viszont van.
A sérülésmentes motorom, csak sérülésmentes volt.
Most viszont olyanná alakítom amilyenné akarom.