Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baaaszki

Kurvajó

És ki az apja?:D
Ferrariendzsó?
:)
magyar neve...
Fehér Enzo
szül 2013.05.29. 13:10

Fizetéskor iszunk
de tényleg
Gratula Apukaaaa:)
Akkor Ő most kicsit az én fiam is?:D
Betsületes magyar nevét azé leirhattad volna hogy basszalak nyakon egy rekesz sörrel! Mikoriszunk rája most?
Gyere át kapsz még gumit-no nem azé hogy ne legyen több Kisperec
a legújabb kisperec
született 3650gr 57cm
Köszönöm! 2006 környékén nézelődök... Tájékozódom. De nagyon szép a tied is! :)
A 2003 as 04 es 636-ok nagyon jók, nekem pont van egy eladó
Hali srácok! Érdekelne hogy mennyi az ára egy kormánycsapágynak? 2003-as 636-hoz.
Előre is köszönöm
Szia! Újban tudok segiteni! adatlap!
Sziasztok!
Eladó pályaidomot keresek '04 636-hoz. Valakinek van?
Szia!
Neked mikori volt a 646-osod? Sokat mentél vele? Eladnám a '96-osom most, hogy rendbe hozattam és ráülnék egy frissebbre. Maradnék márkánál csak, hogy tudjam mit merre érdemes keresgélni...
Megáll az eszem. A kurvaanyját az ilyennek.
Régen ha valakivel bajod volt vagy nőért kellett küzdeni, akkor 1 az 1-be ökölharc volt és nyert a jobbik vagy sokszor jól bebasztak a felek és megbeszélték a dolgot. Ma hogy ennyi bicskás van ez engem meglep, gyáva jellemre vall mert a nem fair harcmodor.

Mielőbbi felépülést!
Sok jo szerelő van csak én nem nagyon ismerek senki mást. nyiregyi kawa ami a vasvári pál utcán volt az megszünt. a ktm szalon foglalkozik kawa szervizeléssel, de nemrég láttam egy hirdetést tőlük akkor szerelőt kerestek... Nyiregyen ott van még a yamaha szervíz ők is jók, de suzukirol is jot mondtak miskolcon. Egyébként szerintem nem olyan dolgokat akarsz csinálni amit nem tudnának megcsinálni tökéletesen. :)
Hali! Szerintetek lehet valohol kapni fék-kupung karhoz perselyek vagy esztergáljak inkább?
Hali Srácok ha esetleg valakit érdekel akkor van egy Dunlop sportmaxom 200/55-ös méretben közepe 4 szélei 3mm körül vannak,
8000ft az ára.
98-99es zx6r re van egy elado palyaidomom...fej+has...akit erdekel kuldok kepet!
Miskolcon a hozzáállás nem tetszett, húzták nagyon az időt, a szerelési időről nem is beszélve. Nem vagyok kritikus, türelmem végtelen, de a pénztárcám nem igazán...

Budapest sajnos messze van. Miskolci Suzukira gondoltam vagy Kawa Nyíregyháza.
eszem megáll, mielőbbi felépülést, és további sok balesetmentes km-t kívánok! hát ez hihetetlen... elkeserítő, hogy ilyen világban élünk.
R2 motor service
1103. budapest, Vasgyár utca 3.
Email:r2motor@freemail.hu

Red Line Motors Kft.
1097 Illatos út 19-23.
E-mail: info@red-line.hu

irtam volna többet is de mást nem ismerek vagyis de , de van negatív tapasztalatom amiket inkább nem irnék le...

Egyébként szak szakszerívbe amit emlitettél valamit nem jol csináltak meg miért nem vitted vissza? Ha kell egy valakit tudok mondani itt ujhelybe is ő is nagy szaki... de ő otthon szerel nem tudom válal e garit vagy valami.
Köszönöm szépen! Találtam pár finomságot! :)
Karbiszinkron, szelepállítás, lánccsere, ilyesmik. 30 ezres szerviz.
Mit szeretnél csináltatni a motorodon? (ZOli - S.ujhely)
http://tutilampa.uw.hu/ itt nézz szét.....de am jó lehet, bár az zzr-re való asszem
http://www.nagyvas.hu/motoralk...

Szerintetek itt az első jó 2002-es ZX636-hoz? Hetek óta vadászok gyári indexeket baráti áron.