Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joe papi!

Még nem érkezett meg a cucc... Biztos jó címet adtál meg?
Elment a mail, egy kalappal.
Rendben köszönöm :)
Na majd a könyvből ki bogarászod. De ha gondolod akkor a kilences fórumon kérdezd meg kawaszekit ,ő keni vágja a kawákat. És lehet hogy van még pár alkatrésze. Nem veszítesz semmit vele.
Szia elmegyek egy 3 órás túrára kb 200km és 2, 3 decit nyom ki, ha ledugózom a radiátor nyilasát nagyon felkeményednek a gumicsövek egy 5 perces járás után most kimosom a radiátor, kiveszem a termosztátot kifujogatom a vékony csöveket, ha ezután is kinyomja akkor sajna hengerfejes, gondolom én :( mindent köszönök :)
Na már ki is írta hogy óriás levélben megy. Remélem meg birkóznak a mérettel.
Kérdés hogy mennyit nyom ki?Még nem biztos hogy hengerfejes. Az enyém is csinálja a kilences és a hatos is de nem sok megy bele a lényeg hogy a tartály az alsó csíkig töltsd fel mert ha több van benne a felső csíknál akkor a csövön nyomja ki a felesleget.. A könyvet meg küldöm , a 95 96 97 es évjáratokhoz jó. Igaz németül van de legalább gyakorlod Adolf nyelvét .
Köszi tmili@citromail.hu
Köszönöm :)
nekem egy jó hűtőradiátor kellene, kinyomja a vizet a kiegyenlítőtartályba , ha ez nem jön be akkor hengerfejtömi kellene még :(
Jó sikerült a masina ,szép feketében
Még valami ha kell a gyári robbantott ábrás szerelési könyv akkor dobj egy mailt ,ingyen bérmentve elküldöm. (nem vagyok hiéna aki egy ilyenért több ezer ft ot elkér)
1995 ös ha netán motor alkatrész kellene van bontott kuplung váltó generátor szelepek meg egy két apróság.
Szia nekem zx600fe014998 a motorszám akkor mikori?
tmili77 ,motorkódok
1995-ZX600F1 000001
1996-ZX600F2 017001
1997-ZX600F3 030001
gyári könyvből
ittenem! eljön még az a nap?!
Köszönöm :)
sziasztok.lenne egy kérdésem 05-06 .636-on 180-as gumi van fent.mérjétek már meg légyszives,hogy mennyi a távolság a lánc és a gumi széle között.előre is köszi.gabi.
Szia!

Van egy Zx-10r 06-os makulátlan egy gazdásom! Zöld!
ár nélkül megveszem bár nincs annyim
Pálinkás István (Pálesz)-t keresd itt munkaidőben:
+36-22-889-164
Sziasztok!

Jo allapotu 10-est, vagy 6-ost keresnek 2005 es 2007 kozottit.Foleg zooodbe erdekelne!:))
Minden infot megkoszonok.

Udv.:Tamas
Bocsánat rossz kép
Helló mindenkinek kellene nekem zx6r Ninjához hengerfejtömítés, hol tudnám beszerezni 1995évj a motorkódból lehet tudni a motor évjáratát? előre is köszönöm :)