Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy 04 es 636 om van. És kifogyot a benzin belőle és ugyis ment a szivatyú betud levegősödni a benzinrendszer benne ? Mert mitnha azóta ha ksi fordulato nmenék 5 -6 ba és lecsutkázom betorpan ha viszáb engedem a gézt meg megy elötte ne memlékszek hogy ilyet csinált volna
96-os zx6. Pirelli Angel lesz rajta. 180 vagy 160-as legyen? :) Szerintetek?
Olcsón valaki tud Fuchs sILKOLENE olajtat?
kb 3500 ft csavarral yamaha máthénál, ha van megbontott csomag akkor adják darabra is.
Ha nem most költenék a motorra közel 150k-t akkor lehet nem is érdekelne 6db ilyen hoki 10.000ft-ért...
Sziasztok!
Megtudnatok mondani honnan tudnak magyar service manualt letolteni 2012 zx6r-hez.Tudom google de most nem volt a baratom es nem talalom .
koszi elore is
Nincs gáz, ebből is tanultunk, most már csak én fogok gumizni azért is, nézek majd pájszert meg minden szart ami kell, még egyszer nem szopat meg.
sorry
Azért remélem a nyudíjból telik egy belsőre
Mekkora homok már ez a strigó nem? Megvette annak idején kb 1 gurigáért a motort most meg nem képes hozzá venni ezerhatért egy 30 forintos gumiszart áááááááááááááááá..... bánom hogy valaha is szóba álltam vele. Azért ez lehet elvi kérdés is nem, mert ha mondjuk kell 10 db akkor én se biztos hogy kidobnám rá anyám egyharmad havi nyugdíját. (Nem anyám nyugdíjából venném, csak hogy érezd.)
Segítségeteket kérném.Szétborítottam a motort, és lépésről lépésre néztem hogy mi lehet a baja.Benzincsap kipipálva.Benzinszivattyú szintén. Karbi megint kipipálva. Kivettem a gyertyát, megnéztem benzint is kap. Visszadugtam a gyertyát a pipába és megnéztem van-e szikra, és meglepődve tapasztaltam hogy fogtam a gyertyát, és indítottam, és nem baszott földhöz. Nincs szikra. Nah akkor most honnan kezdjem el nézni az elektronika részét ? Jut eszembe a biztosítékokat is kicserélgettem. Egyik ismerősöm azt mondat hogy a vezérműlánc alatt van valami kis jeladó. Az lehet a bűnös ? Vagy mi lehet még a hiba oka ?
(2001-es zx6r)
srácok valaki tudna mondani a kék ninjámhoz egy színkódot? vagy honnan találom meg? kösszi
Valaki nem tudna Termignoni leömlőt illetve egy üléspúpot 03-04-es csincsára? :) Dobom van hozzá!
Nem az olcsó dobok közé tartozik.
Bár nem teljesen értelek, Mivv dobot keresel a motorra, de 1600,- ot nem adsz egy gumianyáért. A két tétel vaahogy nincs arányban
Milyen árban vannak mivv dobok? GHIBLI és suono dobon gondolkozok most.
Én dnor kollégától vettem és amennyi volt neki azt el is hoztam Tőle. De azóta lehet van neki megint, csak kérdezz rá.
1600 / db hülyék ezek.

Ha már itt vagyunk megkérdeznéd a haverod FSMárk ha jól emlékszem a nevére ,hogy mennyibe fóliázták a nyinnyát fullra és hogy mennyire tartós.

Kösz
Hola,

Ilyen kis műanyag rögzítőfület honnan tudnék szerezni. Gyári cuccot aranyárban adják 1600ft
ööööö.....olcsó tuningnak hig a satuba(ezé pofánbasz) a telója
majd elmondom...

küldesz neki valami italt? holnap lehet tetten érem alföldő haza
szeszt sziiivesen viszek!

(nincs a letytotyon hosszú iiiiiii)
öööööööö izé....én tudom....de... majd joe joel elmondja kire merne ilyet....
hozzáértők!

ugyebár sokan raktak a 03-04es verzsönbe 05-06 hátsó lengőkart.
tengelytáv vagy ilyesmi változik ebben az esetben? vagy van valami hátulütője(pl. pályán) a moddingnak?
Ha jól emlékszem Crazynek valami nagy haverja foglalkozik innen a fórumról telók szervizelésével.. de most nem jut eszembe a a neve...
használom én csak még óvatosba
Hát haver sajnos holnap nem leszek debibe
Ennek a Jelcsa nőnek,embernek utánanézek majd
Ha neked jó és ne motorozol add nekem a telód
Amúgy nem tudom mi legyen vele, nem vészes de azért hosszú távon nem használnám. Annó a króm becsúszószárat papuccsal valami 30-35k-ért vettem. Szóval ez a 2. de szar
Holnap kapom majd szét darabokra a gépsárkányt megnézem mi kell majd hozzá.
akkor ha lesz valami ötleted szólj! mondjuk nekem nem csorog belőle az oil, de azért már csak 10éves technika......lehet el kellene vinnünk valami telótuningos mukihoz és kérni csoportos kedvezményt...pl 2párat visz egyet fizet

mennyi volt a krómszár?

akarod h holnap délelőtt megmutassam hogyan kezelem a motorod Db. belvárosban?

ja és dob ügyben keresd szerintem Jelcsát! nekem is tőle van a mivv...bár ilyen sziiiiip mint az enyém....nincs még egy neki se több