Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az igaz,de nem is tudja titkolni
persze..szeret enni
De ha publikus ide is írhatod az árát
Hali Zsolti,néztem jössz big bulira?
Jövőhéten hívlak vagy megy a mail az ára miatt
Szia!

Van gyári kawa olajam 10w4 0 10w50racing
Én ezt ajánlom!
motor
Martin21 nem hiszem hogy választ kapsz mert itt most repkednek a lóerők de azért én is kérdeznék valamit,. Adott egy 96 os zx6r csak pályázásra használt, milyen olajat javasoltok bele ?
Erős, de mint a Mátra hegyvonulata!
nekem nem kabát kell hanem motor .
kawa kabát nincs már mert megvettem
Sziasztok! Egy eléggé banális kérdésem lenne.
Van egy 96'-os kawasaki zx6r motorkerékpárom és a kilóméteróra sajnos nem megy rajta egy ideje...megnéztem a kábelt és minden rendben van vele,nincs elszakadva.Hol lehet a hiba?köszi
Attán micsinyájjon vele nézegesse? me már csak emlékezetből iszik
Ki mint él, úgy itél!
Azért 1 × egy ajándék Chivast egy havernak (mondjuk nekem) megengedhetnél már magadnak, akkor én 3-at ajándékozok neked vissza!
Az egyedi árakra én is kiváncsi vagyok /csak ne hogy meglepődjek/ .
én is erről beszélek csak Te nem vágod,és valahogy nehéz lelassulnom hozzád. ..de azért megpróbálom ígérem.
Nem a kurta blokkján van a hangsúly db számban, nem vágod, hanem a kedvenc italodon!
szerintem Neked lételemed az ellentmondás...én azt az évet végigversenyeztem Janival..egy boxban..talán tudom ,mennyi blokkja ment tönkre..
Adatlapzsoltinak vannak egyedi árai csak titkolja, pedig egy pár napja mutogatott itt képeket zx6r-ről gyári csomagolásban. Lehet nem is akarja eladni csak lajoskodik hogy neki ilyen is van a padláson.
sőt még akár egy cibere is na merolyat tudok jót
Joe!
Akkor Kurta nem sok blokkot vehetett , ajándék Chivas Regal!
jó..de vagy vegyél 2010 est vagy a 2005-06 ost...a kettő köztit ne-hacsak nem akarsz Kurta Jani nyomdokaiba lépni..ugy vette a blokkokat mint én a viszkit...az meg azé elég sűrű...
2008 as -nak olakjozási problémái is voltak főtengelycsapágyilag és még elég sok minden.jó szar széria volt.
Köszönöm nem ruházkodni akarok. .
Amilyen mákja van talál