Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg add oda neki. Ha nem dolgozol vele csak lerakod és mész érte az nagyon baráti ár.
Váz hegesztés 70 telók 30 görgőzve, de az veszélyes, műanyagos 20körül fényezés 15/idom, mi volt még ami tönkrement?
garanciát vállal az egész javításra!
mond már el hogyan jött ki a 250?
probld meg ahogy mondtam amjd szhely felé ne menj el!
Hát az M0-val igen van annyi mert az tetű szar egy szakasz! Én arra nem szoktam már járni mert most már csak zuglóba szoktam lenni onnen meg jobb a városnak menni!
Ha ennyi, akkor add oda neki és kérj garanciát rá, hogy nem fog szétnyílni a hegesztése.
Ez tényleg puszira meglenne. Én úgy számoltam legkevesebb 250000..-
Csornáig stimmel, arra emlékszem. Utána a GPS mondja.
Nekem az út elején még körbe kell mennem az M0-án. Az 40-45 perc, ha nincsen baleset.
idomot találtam az ebay-en 60+uti! garnitúra + plexi
miért? váz+ teló+1-2 apróság semmi több
Merre jársz Te bük-re?
m1-en 129-es lehajtónál lemész elméz csornáig ott az ucsó körgyűrűn egyenest mész nem szombathely felé sopron van kiirva! Majd lesz kapuvár utánna meg fertőszentmiklós ott bemész a shell kut után jobbra oda már kivan irva hogy kőszeg 36km!
Majd elérsz zsirához ott balra mész szakonyfelé és az után meg ottlesz bük! Kőszegre meg zsirán egyenest kell jönni!
Szombathely felé hosszabb kőszegre is 36km-el!
Ez teljesen baráti.
Idom meg minek?
Úgyis csak összetörik.
100-150?....
Hogy a picsába?
ez nem igaz!
100-150e idomok kivételével mindent
Go: Gyere asszonyal! Mibe tart felteni? nem ciki az lehet más is hozza! Sőt lehet az enyém is felpattan mögém!
Jaja az bizti, hogy alattam legalább az összes moci kiadja a maximumot. Olyan mintha egyedűl menne
Bük-re járok dolgozni és az bizony 3 és fél h.
És mit kérne érte?
A vázat is bütykölné?
bük egy k-val az 25kilométer egész pontossan
a két k-s az messze van nagyon
Ja ja bocs a túrához próbálok hozzászólni csak ez a kúrva gép nem azt csinálja amit én akarok!.
Szevasztok!

Zdobrotka!
találtam egy csávót aki rendberakná a vasat 100% osra. Szerinted? Sima Béla hallottál esetleg róla?
Hogyan aza legjobb ha könnyű vagy anál jobban mész!
Meglátsz engem az alpi rucimba aztán olyan vagyok mint egy motorozó giliszta! a 60kilommal
Bük mennyire van tőletek?
Gixxer sem rossz álittólag de én elvből nem venném meg inkább a kínai robogó
dehogy van anyi kocsival! Zuglóbol szoktam jönni kőszegre vagy fordítva úgy legroszabb esetbe is 2 fél
mocival mikor voltam az nics kettő és autópályán betrtottam a 130-at csak néha nem
lényeg mocal nincs 2óra, 1:45 kb! vagy veszek sok piát is itt iszunk a teraszon egyet vagy megállunk akkor vmi kávézoba kificcanunk a teraszra! (ebből felénk nagyon sok van)
Go

Használd a válasz erre gombot, mert nem tudom kihez beszélsz, vagy mire válaszolsz.