Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsoda?
szét kellene boritani, aztan ossze! idom, kipu es fek mar nincs rajta...nameg lanc sincs
enyém üzemképes de én is csak hallgatom.tegnap már egy nagyon defenzív kikanyarodott egy helyihülye elé,aki hátsó fékkel akart revansot venni a megrövidült féktávon.tksra sikerült abszolválnia a srácnak az első motorosnapot
veled mivan? élsz?
Mi baja a gépnek? A szokásosakon kívül... (gondolok itt a lyukas lámpára pl. ) Azon a mai napig röhögök
2011ben 20000km.... most meg lofasz....
Elvileg igen... a kawiforum.com oldalon 03-04-es kawára szerelték fel
motorka itt az udvaron üzemképtelenül.
én meg hallgathatom a motorokat a 20fokban
Szia!
Elvileg lehet, hogy rámegy, kapcsolási rajzot kellene átnézni mindkettőn, hogy melyik vezeték milyen jelet ad, ha van ismerősöd aki elektronikával foglalkozik biztos megtudja oldani.Ha érdekel hivj.
Mit szólnátok júniusban egy ZX-6R talihoz? mondjuk egy 3 naposra?
Ha lenne elég jelentkező szívesen megszervezem a dolgot...
fajántosan összeállt..ügyes vagy
Az hogy nem ez nem a te motorodra való. Nem felszerelhető. + nincs rá szükség utcai használat mellett.
Erről mi a véleményetek?
http://www.kepesmotor.hu/korma...

De öszintén!
Mi az te is rákattantál az akciós csivászra a tescoba? Nem kell mindet egyzserre benyelni
mit szósz a géphez Joe papa? Milyen lett?
épp tudományos eszmefuttatás megy...
TVért nem kár. Nem vesztesz semmit a Forma 1en kívül.
kussótok már............hogy lehet igy inni
Mondjuk budapesten se tv-m se számítógépem, csak az iPad netezésre. De nem nagyon hiányoznak, youtube tele van filmekkel igaz trágya minőségben, de eitkán jut időm filmezni.
na jah... Nem olcsók a NASok... Mondjuk ilyen vinyóárak mellett nem csodálom.
Tdk van nekem is
Mondjuk kene mar egy nast vennem es azon elferne minden, de inkabb beletankolom iden is a motorba az árát
Amúgy régebben én is ezt tettem. Mindent DVDre írtam aztán amikor vissza akartam olvasni 1 év múlva és nem tudtam, na akkor kicsit ideges lettem. És nem Princora meg Aritára írtam, hanem TDKról és Verbatimról beszélünk. Na meg Imationről. Az a legnagyobb csalódás volt Drága és szar.
Na ez az megunhatatlanok
Nem tudják mi a jó. Ezek örök klasszikusok. Nem akarok hülyeségeit mondani, de sztem 50x BIZTOS láttam már minden részt. És még a mai napig röhögök rajta.
Az derék én kiírtam őket dvdre. Van abból nekem is 16 db. De ez koránt sem az összes

Szerintem aki most fiatal az már nem értékeli ezeket