Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fontos ez?
azt elárulod melyik településről került elő?
Japo újra itthon a megszokott helyén
Szia! Tomi!

Nem te kerestél 600-as pályamotort? Van egy 08-as
Nebasz aztakurva

Sajnalom joepapa ha megvan ki a tettes es le kell lőni valakit akkor szólj hozom az etető csúzlim
Zsófi motorját
Lemaradtam, mit fújtak meg már megint a füstösök?
jah
Gondolom ilyenre gondolsz
térfigyelő kamerákkal kb kitörölheted a segged... Semmit nem érnek. Van, de minek...
jah csak épp szart sem érsz vele mint az én esetemben...
helyükön volt mind
Jaj meg amit kihagytam nagyon segítő kész még most is azt hittem hogy vége a munkahelyének és szartak bele ők is az egészbe de tévedtem! Ahogy te irtad anno nekem most én irom az ott dolgozoknak, főként CSabinak RESPECT!
Mocitokkal kapcsolatba nincs semmi hír? :S hol van ilyenkor a kibaszott sok térfigyelő kamera
Épp ma beszéltem vele. Jófej nincs vele baj. Figyelj lehet akart hivni lehet ténleg hivott és nem tudott elérni nincs ezzel baj már :) jobban sajnálom hogy tönkre baszták a cégüket. Ahogy irtam Csabinak is szar érzés hogy igazábol a Magyar Kawa importőr csak ennyi volt. Ok át vette más de akkor is . Nem a régi... Aki csak azért van hogy Kawa és nem egy melléküzletág.
Csabi azt mondta nekem ,hogy szolt neked aznap mikor elszállitották
Nem a XIII kerbe azt hiszem pannonia utcan.
Hol? Erzsébeten?
Amikor fent voltam mocival pesten pár napot most már tudom jól döntöttem hogy betoltam a mocit egy éjjel nappalos mosoba és parkirozoba :S Viszont okoulva crazyjoe val történteken a gecibe uv gravirotatom az egész mocit (kocsik alvázán végzik) biztos sokan ismeritek.
Ne a bowdent zsírozd hanem őket!


fejlemény van már?
wd40
Srácok kellene egy kis segítség.
A bowdeneket szilikon zsírral érdemes télen bekenni?
Köszi. Hát alkoholmentest azt igen.
Jobbulást baszod.

Azért sörözni még csak tudsz a vasakkal?