Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na az szép akkor nem bizti hogy a mocival van baj
Basszus ez a topik ílyen szinten van?
amugy tekertem ma 5 kört a Hringen az uj zx 10-zel...ugyhogy leszophattok.
2.04 a 4.körben...még jo hogy vége lett a menetnek mert Svéd kardjába dőlt volna
Köszi Fater
ahogy az előttem hozzászóló szakreferens elárulta:kawasakiba nem kell.mert ő dönti el mikor kell-sőt,termeli.amugy ha mindenképp akarsz bele akkor csak Wenus 10-40
Szerintem atb...ak az nem 2 ütemű nem kell bele oil Üdv a klubban. Majd az okosok mindjárt megmondják a tutit ne aggódj
Sziasztok,
Ma sikerült hozzájutnom egy 2001-es ZX6R-hez. Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen olajat ajánlotok bele?
Választ előre is köszönöm.
Igen van fél napos is az 1 nap helyszínen 25e. a félnap 15e. gyere
Ez hogy van? Van félnapos is vagy egészre lehet csak befizetni
Mennyi az annyi?
Lehet azért romlott el mert a gyári levegőd nem volt benne
nekem van gyári levegőm az olaj fölé-attól lesz igazán hájtek
Van raktáron!
3.3
Zsolti,Crazy!
A linken látható kawasaki milyen árról indul a szalonokban?
zx6r 2011
Gyári olaj meg gyári szimering kellene.
Szia!

Persze idöpontot egyeztesünk és megvárhatod! Ár függ sok mindentöl gyári szimmering vagy nem olaj milyen Öhlins Kayaba stb
Ott tuti. Kerezs Zsoltit ő még árat is mond neked.
En a cros mociet deczieknel csinaltattam nagyon lelkiismeretesen megcsinaltak.Www.futomu-tuning.hu nem reklam ajanlas csak. Arak fent vannak aszt hiszem elso telok ki be szerelese olaj szimering mosas 25.000 korul van naluk.
Csá zsolti lehet elöre megbeszélni idöpontot veled teló oljcserére + szmering meg amiböl áll? mert én ugy szeretném hogy viszem és hozom ha lehet.
Elöre is köszi
Pécsen a kwánál megcsinálják ezt nekem ugye? azért érdeklödtem töled mert jártas vagy arrafelé.
Amugy köszi
A szimering kb. 5 darab ezres a teloolaj is ekörül van de az lehet több is attól függ milyet akarsz. Plusz a munkadíj amiről fogalmam sincs mennyi. Szerintem az is kb. Egy 5- ös.
Kaptál valami segítséget a telóval kapcsolatban?
Mert lehet énis így jártam csak nemkem még nics 1 cseppre való se csak maszatol valami.
Ha esetleg tudsz róla árat akkor oszd meg velem légyszives mert új telót ezért nem akarok venni
Halo! Nemtudod véletlenül mennyiért csinálnak egy első teló olajcserét? Mert a bal oldalon az a kis gumigyürü ahogy mozog a fényes felületen kis csikokat hagy meg látszik hogy valami kis olajszerü valami marad ott de még nincs egy csepnyi csak foltok.
Valakinek esetleg tipp hol csinálnak ilyet megbízhatóan meg nem fény áron?
Elöre is köszi
Aranyos gyerkőc reméljük nem örökli az apja hajlamait , .
talán http://phoenixracing.hu/hu/hir... de szerintem fordítva lesz mert mostanában nagyon megy a földes része a pályának gondolom te nem ezt akarod