Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor nem lesz gombád
Oké ezt értem, de hogy én full hülye vagyok ehhez.
Át kell alakítani.
Kérdés::: Ha akarok gobákat akkor a szint kieggyenlíttő tartályt(víz kiggyenlíttő) hova a picsbe lehetne rakni úgy,hogy faszán hozzá lehessen férni?
Sokat ne engedj belőle nem szabad! Menyibe tartod most?
Szia Libing.
Áááá a szokásos, felhív az érdeklődő,hogy jön másnap de mégcsak visszasemhív,hogy bocs nemmegyek.
Így megy ez már régóta, mindenki azthiszi,hogy majd majd fél áron vesz motort pedig K...A NAGYOT téved.
Jól mondják a többiek, nekem is Repsol syntetico 4T. van benne.
Há mikó ? Most én kérek elnézést .
Hol tudsz Te venni még r4-et? Már sehol nem látok én legalábbis! én a power 1 racinget használom az váltotta fel elvileg az R4-et! olajshopon most levan árazva 3200 literje (szerencse havernak autósboltja van 2800ért hozza nekem )

ddt500 az a 10-esedbe? vagy a 6osra mondod?

Go: Téged meg nem bántalak inkább te bántottál engem
LieBiNG Oké-oké ne báncs ,
személyes vélemény:olaj Castrol R4 13000.-/4L
olajszűrő :csak gyári cikkszáma:16097004 kb 3800 píz
ÉS NEM ÁRT 7-8 ezrenként lecserélni
A full a motorblokk szétszedése után kell bele. 3,6 szűrő csere, 3,4 szűrő nélkül.
ha a fullot nézed ott 4liter van :) 3.6liter is van rá irva meg 3.4liter
Pontosíttok (egy kis kukacoskodás) 3,6l megy a mociba a kis tábla amin rajta van ez az adat a szint ellenőrző ablakocskánál találod.
Torpedó találtál vevőt?
Ja azt nem irta senki, hogy 4liter megy bele! amugy az olajjelző kisablaknál felvan tüntetve minden!
Szia Crazy csak viccnek szántam,
olajat úgyis mindenki mást fog mondani! ezért én nem is mondok!
mutasad milyen paripát vettél?
Korus zdobrotka jól mondja. Én személy szerint MOTUL 7100 használok nekem ez vált be. Amúgy üdv a klubban. Képet kérünk a moccáról!
Na ez a beszéd
Motul 5100 10W40, HF 303, légszűrőt kimosod brigeciollal, megszárítod, befújod légszűrőspray-el és visszarakod.
Fénykép?
Sziasztok!
Nemrégiben boldog tulajdonosa lettem egy Kawasaki Zx-6R típusú mocinak 2002-es évjárat. Az olajat szeretném lecserélni, és az olajszűrőt.
Milyen olajat ajánlanátok, és mekkora mennyiség megy bele? Olajszűrőt hol, és milyet érdemes venni? Esetleg légszűrő?

Válaszotokat előre is köszönöm.
Megveszel egy jobb fajta akármilyet és egy gépműhelyes aprópénzért legyártja hozzá a bilincseket és adaptereket.
Szuper!