Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Van licenced?
Azért ha figyelmesen elolvasod látod,hogy pár nappal a pályanap előtt le iratkozhatsz a listáról.
Hali akkor úgy mint én én a Mensel kanyart tiszta szívemből utálom a sikánnal semmi bajom de nemtudom hogy hol veszítek sok időt,,,vagy de kanyarba mert parázok nagyon hogy a gyári idommal odaverem a Brokkolit---és azt nem nagyon szeretném...fékbetét nekem is 1 szezon alatt 2 garnitúra betét kopott el igaz mentem is elég sokat....

Vajon miért nem hiszek neked....
Hát elég kevés volt belőle. 04-es ZX-10R nem egy gyakori gépezet még a Kawa esteken se.
Legalábbis a képeid alapján mert megismertem a motort......
Minden lehetséges.
Rád emlékszem most vagy Kawanapon vagy Zx-kupán láttalak talán meccseltünk is egy kicsit.....?
Én össz-vissz egy kanyarban érzem azt, hogy jól csinálom. Az a gyors balos. A beeresztést az uccsó 3 pályanapon kezdtem erőltetni. A kigyorsításom meg szánni való. 600-ok simán otthagynak az 1-es kanyarból kijövet.
Nekem is sokkal gyorsabban kopik a bal oldali. Meg a belsők is. Ha meg nem jársz pályázni ne csodálkozz.
Mint mondottam a dőlésszöge a legkönnyebb hozni. De beleereszteni a mocit a kanyarba, meg tépni a gázt kigyorsításon na ahhoz kell a gyakorlás minden héten.
Hali mindenkinek!
Szevasztok Úrak!
Újra itt hosszú kihagyás után
Sziasztok.....akkor az én 12-es köreim azok azért nem olyan jók....igazatok van egyébként mert én is érzem magamon néha hogy nem úgy megy egy két kanyar ahohy kéne, meg sokat számít egy elfékezés vagy egy rossz fokozatba való kigyorsítás is...de szeretnék idén 2:10-alá menni...Remélem menni fog perec nélkül is
ha a rossz fékes 12 höz hozzáadod a szar napot/2xpálya egy évben/,máris ott a 16
tudom én hogy nem genyózás és tanácsként kértem hogy hol a hiba.a fékemmel akkor is van valami.ezt támasztja alá hogy az egyik oldalon dupla gyorsan kopik a betét.valószínűleg féktávon baszom el a dolgokat.2.06.8 egyszer sikerült csak de 07 közepe az sokszor ment.hozzátartozik hogy mig 3 meg 2 éve sokszor voltam pályán addig 2008ban 2x!ésvalóban fosok.érzem.főleg az 1.balosban és a lassítónál.
Ha 06-os kört futsz egy 600-al akkor ott azért már mész keményen. Kell a lendület, relatíve gyorsan mész be a kanyarokba. Az, hogy menyre mersz dönteni kb. 2:10-ig számít. Onnantól kigyorsítás meg kanyarba beengedés. Én nem döntök nagyobbat mint a 2:12-es köreimnél. Szóval valszeg nem ereszted be a mocit rendesen a kanyarba. Sajnos ezt nem lehet a rossz fékre fogni. Ha mész 06-ot akkor rossz fékkel is menned kéne 12-őt.
Szerintem tudat alatt fosol és ez nem genyózás. Egy ember ha rossz napja van akkor 2-3 seccel megy rosszabb kört. Nem pedig 10-el!
te ddt.mé van az hogy két éve kurvára ment a 07-08,idén meg nem birtam 16 alá erőltetni?
Hát én a 2:07-el inkább a lassú csoportban fogok menni. Majd ha stabilan futom a 05-öt akkor megyek a gyorsba. Nincs kedvem az 1:55-ö állatokat feltartani. Inkább kerülgetem a lassúakat.
Na jóccakát moccosok
2.07 te kuka
Az nem baj majd belejösz én is az első versenyen 2:30 as köröket mentem...de jólenne ha jönnél minél többen legyün...meg a Kawa esti motorozásra is...azok is jók és talán ha jó csoportba vagy akkor tudsz gyakorolni is.....Jók ezek a 636-ok? ilyennel még nem mentem csak az egyel ujjabbal az jó nagyon az enyémet nagyon kell forgatni de pályán nagyon jó a futómű meg minden..igaz áttételt kellett rajta cserélni mert nagyon hosszú az 1-es e és nemszereti a kuplung annyira......
megyek én is bár csak 2.59et tudok
Ja ja és én igaz megyek a Zx-kupán de nemtudok még 2 perc 8 másodperc alatt menni ahoz még kellene 4 másodperc...és az a szar hogy akkor mehetek a lassúak között de annál márt azért gyorsabb vagyok szerintem ez nagyon gáz lesz így és nagyon veszélyes....nagyon sok gubanc lesz belőle szerintem vagy sokan nem mennek el vagy nemtudom
hogy több csoport lehessen..
ez mekkora szopatás a kurvaan..kat