Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg szép sisak. Majd írj, ha kipróbáltad, kíváncsi vagyok hogy válik be. Amikor én rákérdeztem a HJC sisakok minőségére a megfelelő topicban, mindenki jól lefikázta őket.
Mennyit nyom?
zsírpatentos kevlároshatásos ha joel látom.
Ma vettem egy új sisakot.
Köszi szépen mindenkinek!
Nagyon állat a hangja gratulálok szép ropogós legalábbis innen....
Ennyi Ati van, akkor ezuttal engedjétek meg, hogy én is köszöntselek titeket, na meg a Ramónákat is!
Boldog Névnapot!
Aki Tegnap meg akarta nézni újra annak itt van este 6-ig megnézheti utána szedem le!
Sajnos a képminőség nem olyan jó nem a jó géppel csináltam azt asszony elvitte
kipuff hang
Köszöntem!
Hoppáhoppá szépen sorban buknak le az Attila néven anyakönyvezett emberkék akkor camposnak és kawattinak is bódogot
minden Ati nevében köszönöm
Szia....CrazyJoe azt hallottam hogy a becsületes neved Attila......ha igaz akkor nagyon sok Boldog Névnapot kívánok neked......
Köszönöm szépen Campos és Kicsikawa!
Sok netkretén, olyanra dobál egyeseket, amit meg se nézett...

Anno már erőltettük (páran) hogy mondjuk 1-3 osztályzatot kizárólag kitöltött adatlappal, és kommenttel együtt lehessen adni. Ez se szentírás, de hátha...
Ugy lÁccik itt mindenki az 6osati
vidám névnapot Attilák!
köszönöm
Már akartam is kérdezni, hogy ennyire de ennyire nehéz Linuxon videót vágni, hogy csak jővő évig sajátitod el a csinnyátbinnyát Mondom mégis csak sok van ebből az évből hátra
Nincsmit na Offfff jó8 ződek és persze kékek.... [mint a kölyökklubban piros és sárga kiskalózok]
köttye
Bóóódog Attillát aki annak érzi magát
Bászki, nem is jövőre, mert már 2009 van, tehát majd idén tavasszal. Mentem aludni. Jó éjt mindenkinek.
Jövőre én is teszek majd fel videókat. Így akartam kezdeni az előző mondatot.
Én is teszek fel majd jövőre képeket, előtte viszont még meg kell tanulnom videóvágni Linuxon. Az a sok kis idióta engem is felhúz, felteszel egy videót amin a szíved szerelme van, és tényleg ilyen simsonos meg robogós internetről tanult motorozni okoskodók beszólnak. Valójában megnéznénk őket, szerintem 100%, hogy mind ilyen életgyenge kis szutyerák.
Te tudod,hogy milyen a motor,más meg mit számít,hogy mit tippel?!?