Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd talán holnap felrakom meglátom! amugy nem a pontozás idegesít hanem a sok okoskodó aki vidi alapján megmagyaráz mindent mert neki egy 2007-es r1-e van aztán azt hiszi menő csávó csak az is tuti hogy a banké a motor!

Torpedo:
Jó lett a dob szép is a mocin meg a hangja sem rossz de majd igazán tavaszal és kint a szabadba derül ki, hogy milyen!
De azért már szerelmes vagyok belé
jó hát,csak viccöltem.Az a gyári gumesz nem?
A ringiroda nyitva mindig?vagy kell valamit egyeztetni?
Igaz nem vagyok dédété,letőltöd a br oldaláról a licenc igénylő lapot,elmész a sportorvoshoz,csináltatsz igazolvány képet veszel magadhoz némi kp-t és bemész a ringre az irodába (BR) és lehetőleg febr 15-ig old meg.uttánna ha jól tudom kicsit többe kerül
Nekem túrázgatni, meg 1-2 H.ringi moccozáshoz kell.
Arra szerintem jó.
dédété!hogy a leggyorsabb meg eccerűbb intézni a licenszet?kimerítő választ kérnék mert a papírmunka felidegesít még ha csak egy aláírás is az..
Hajrá.
köszi fiuk!
füstölésre jó volt
Nekem Michelin pilot power van elől hátul.
Meg vagyok vele elégedve.
Nem is kerül más rája.
racetec K1 a king.szörintem.na
LIBING! szeva.
Há nem konzultáltál,mi a helyzet?
M3 jó a pályára is. 03-at is mentek vele ZX-10R-el. Én a D209Gp racer-t ajánlom. Előre soft hátra medium. (Persze a mintás verziót). Tök jó utcán is.
Sziasztok, látom gumitémamegy
Nekem elöl Pirelli diablo corsa van hátul Meceler rensport nagyon jó.Nekem most ez a tuti.
Volt fent Mislen elöl, nemváltbe csúszott, mászott, nyeklett (az áráhozképest egy sz.r)
liebing,,,,a videódat akarom nézni
Miért adtok olyan sokat néhány parasztgyerek véleményére?!Számít,hogy hányas az átlag?!Sz.rjátok már le az ilyesmit!Ezek abból élnek,hogy reagáltok a hozzászólásaikra.Tegyetek úgy,mint ha ott sem lennének,és eltűnnek!
szoljatok ha van ilyen vidi ahol basztatnak.megyünk oszt széjjelszedjük.lfp nemán leszeggyed.hüjje vagyol?maargiit
és ami utcára és pályára is jó volna?
Én is ezért szedtem le a videóimat, mert telenyomták karóval. Igaz én tudom kik voltak, pár falubeli, irigy szimszonos fasz gyerek. Ha teszek is föl majd vidit, csak addig lesz fönn, mig ti megnézitek, hogy milyen is a hangja, aztán már szedem is le. Az okoskodó faszokkal meg nem kell foglalkozni, multkor már volt fönn kis izelitő vidi a hatosomról és roppant okos kölyök elmagyarázta, hogy ez a motor hengerfej felújitásos lesz. Aha persze....már rég visszajött szerelőtől a moci és semmit nem kellett vegyek bele, mert jó minden. Nemhogy hengerfejet felújitani
Nem mondtam, hogy nincs de a Racetek-et már vagy 4 éve gyártják. Ami a Metzeler pályagumija. Ezzel váltották le a rennsportot. Mindegy. Én is mentem rennsporttal és jó gumi volt pedig volt benne vagy 200 kör.
Utcára? Tökéletes.
go és szkrács: Mert vki azt élvezte hogy 1-eseket adta rá (az összes videomat leszedtem és nem is rakok fel többet)
Meg felhuzott a bőszme gyerek is! hogy olajzabáló mikor tavaszal beleraktam 4liter olajat és most meg leszedtem belőle 4liter (lemértem, mindig leszoktam ) de olajzabáló mert tiltáskor füstölt! Szeretem az olyan embereket akik mindent meg akarnak magyarázni!

Amugy épp elkezdtem olvasni az elejétől a forumot! 35.oldalon tartok
még tavaly a ttt amit felajánlott nemtom még milet belőle de vmi olyasmi talit most is lehetne vagy vmi hasonlót!
Hali mindenkinek....teljesen igazatok van ebbe a dologba és el is fogadom de nekem ezeket egy olyan emberke mondta és segít aki az élmezőny elején motorozik és igazából csak kérdés volt felétek....a rennSportot meg asszem tavaj elött hagyták abba a gyártását de ez nem azt jelenti hogy már senkinek nincs...ilyen gumija....
hali
ha már gumitéma pályára-gondoltam megkérdezném hogy szerintetek jó választás volna a metzeler sportec m3?
vagy mit javasolnátok a gépemhez?
Már a múltkor is mondtam. A sportgumival nem az a baj, hogy nem lehet gyorsan menni. Mert egy Bt15-16 bírja a 2:00-ás kört de valszeg csak 2-3 körön keresztül. Aztán elolvad, túlmelegszik, kész vége van. De 2:20-as körtől nem fog túlmelegedni. És most ismét nem bántásként de aki a ZX-Kupára úgy megy fel, hogy fingja nincs a gumikról az ne mondja már, hogy amiatt esett el. Bocsi ha nyers voltam.