Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem akarom bántani a haverodat de 2:20-as körhöz elég a Road Attack is. Nem BT14-15. Ott valamit elcseszett és valszeg a Diablo Superbike slick sem mentette volna meg. A Rennspor-ott meg vagy 4 éve nem gyártják amennyire én tudom.
LieBiNG mé szetted le a vidit még egyszer meg akarom nézni mert bizti,hogy a hang sokadszorra is jó lessz.
adj egy versenyző kezébe egy 0 km-es motort amin bété 014 vagy más akármilyen gumi van.2.03at vagy jobbat fog vele menni.én ezt igy értettem.nem kell túlmisztifikálni az ilyenolyan beállítást meg a mega-giga-hyper cuccokat ,az a mi szintünkön elég keveset számít.mondjuk 2.02 alatt már igen.mondjuk egy megfelelően megválasztott guminyomásnak több szerepe lehet,lehet a haverod ezért perecelt!
Heló. A videót miért szedted le? Megakartam megin nézni és nem találtam
Szia CrazyJoe......nemtudom szerintem ez annyira nem igaz megis mondom hogy miért....a haveromnak ugyanolyan motorja van mint nekem a 2. Zx-kupán neki elöl hátúl gyári gumi volt nekem a már elől hátúl Rensport én 2:16-os köröket mentem ő 2:20 asokat és el is esett....elment a motor eleje célegyenes ráfordítóba ugyhogy a gumikon szerintem nagyon is sok múlik....persze az esések 90%-a vezetői hiba azt elismerem de a gumi igen is számít....
Ma lecseréltem a hátsó fékolajamat! Hát a képen nézzétek meg mi jött ki belőle, kicsit durva szerintem! a moci 16hónapja van nálam mondon unalomképpen lecserélem, mert nem nayon használom a hátsót csak ritkán! Ez a csere ráfért

Az alaj már összekeveredett kicsit az újjal ami fehér szinű!
szerintem ilyen 2.05 ig tökmind1 milyen gumin mész.....
éreztem is hogy fosva engedtem be.Pred aszonta szarul fékezek és miután átgondoltam sanszos.valóba lehet ez a fő baj?de mondom még1x:2008 ban 2 nyílt napon voltam...
Aha Köszönöm.....az én motorom teljesen széria annyi van benne hogy a fokozattiltás megvan csinálva aluról egy kicsit nyomatékosabb, én 2:12 végét tudok vele így menni zsinorba igazából pályára nagyon jó utcára meg Bőven elég szerintem sőt még néha sok is.....igaz szeretem veretni neki de azért van.....idén megkapja a pályaidomokat és talán akkor egy kicsit merészebb leszek de ez is talán 1-2 másodperc lesz talán....szerintem a gumikon is nagyon sok múlik....mentem idén Rensportal az nagyon jó volt most Supercorsa van fent és úgy éreztem a utolsó versenyen hogy egy kicsit úszik a hátulja....de utcán meg nagyon jó-------:)
Üdv!
Számomra ez hihetetlen.Mikor eljutottam 2:10ig és mentem egy 2:15-ös ember után nagyon lassúnak tünt,és itt a kanyarba való megérkezésről beszélek.07-nél a 2:10 es szintén,szóval az a hihetetlen hogy 07 után minimum a 2:10-et kellene futni.De hát nem vagyunk egyformák.Majd idén belejössz.
Senki nem fog kiröhögni.Legfeljebb aki nem ért hozzá,az.Az a fő probléma hogy az emberek nagy többsége mindíg a motorba keresi a hibát,legyen szó fékről,áttételről teljesítményről futóműről.Elsődleges dolog,meg kell tanulni motorozni rendesen.Ha egy csont széria géppel eljutsz 2:05 alá akkor már tudsz valamit.Aztán jöhet a "tuning"
De ez csak az én véleményem.Mellékesen jegyzem meg én is basztattam az áttételt.
Akkor nem tudom mi a probléma,a 08 feletti csopival aztán ha fejlődsz mész a gyorsabbikba,hol itt a problem!?
Lehet most hogy kiröhögtök de nekem nem volt semmi bajom a gyári fékolajjal.....nem puhult el fogott normálisan söt nekem volt elöl kerámia betéte és annyira nem volt jó mint a gyári a gyári sokkaljobban fogott mért lehet ez tudja valaki? O08]
Csak a DOT 5-ös bántja az alkatrészeket. A mindenki által használt DOT5.1-es semmi gondot nem okoz.
Miért k.rja szét a karmantyút?
mondjuk
MOTUL !
Mért kurja szét? Elvileg anyi a különbség , hogy magasabb hőmérsékletet bir! De lehet rosszul tudom!
az olajtarály tetejére reája vaín irva hogy dot négy.5-ös elkúrja a karmantyút,de ha rámhallgattok azt tesztek bele amit akartok,mert kurvára nem akarok vitát indítani.
Elég a 4-es is de én 5.1et használok! márka meg mindegy
Elég a 4 is,de jobb az 5.1.Márka?Tökmindegy!Szerintem.
Sziasztok!
Megkérdezem itt is a dolgaimat. Olyan kérdésem lenne hogy szerintetek milyen márkájú fékfolyadékot érdemes venni? DOT4re gondoltam, mivel a kis bödönre az van írva hogy azt tegyek bele, de már mondták hogy inkább tegyek bele 5.1et.
Na mármost eddig 2 olajat néztem ki. Az egyik a Motul a másik a Valvoline. Szerintetek melyik a jobb vagy tök mind1? És persze DOT4 vagy DOT5.1.
(és nem pályázom)

Köszi előre is
hát az még nekem se
én egyre sem mondtam hogy jól csinálom ,de kettőről biztosan tudom hogy nagyon szarul.de ma nagy lépést tettem afalé hogy ezen javítsak nem az utcai vasat fogom be pályázásra...
Most megyek majd Sportorvoshoz....talán jövőhéten....Mert?