Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még szerense hogy behozta
warningozik itt nekem
Ez tetszik
Ha érdekel valakit...
http://www.motorinfo.hu/news_new.php?nid=787
9&cat=&mid=1010
Sziasztok....motoros Horoszkóp......Kos

A Kosok idén is a "csak előré"-t ismerik, és milyen jól teszik. Lendületük egész évben kitart, korán kezdik és utolsóként fejezik be a szezont. A legtávolabbi országokat is bebarangolhatják, semmi sem állítja meg őket. Csak bátran, kaland az élet! Egy a lényeg: minden indulás előtt ellenőrizzék a gumiabroncsok nyomását!

Én kos vagyok
Szerintem se add el akkor! cimbiket rá kell venni hogy mocit vegyenek! Majd szervezünk vmi talit aztán jössz vele ne add el! Veheted parancsnak is
Akkor nemtudom, hogy én hogy nem találtam/vettem észre Jó balfasz vótam
ÁÁ tudom milyen az, én is egyedűl nyövöm az aszfaltot télen nyáron ősszel tavasszal. Ha csak ennyi a baj, ne add el szerintem
Agusztusóta van fen a neten
Jó kis kombó lehetett együtt
Talán azért mert nincs itt a mivároskánkba nagymotoroscimbi akikkel hétvégenként lehetne menni motorozni.
De nem istudom,ha meg elvinnék akkor megvolnékőrülve
De a legnagyobb gondom az,hogy nincs kivel vagy kikkel menni.
szkrács akkor a dobom is a tiéd lett volna
az nem olyan sok és menyiért akarják elvinni milyen áakat mondanak?

8as felő szoktam várpalota!
AAA....ÁÁÁ
Ha hamarabb szólsz, mondjuk úgy november 15.-e körül, megvett6em volna. Ajjajaj! Am tényleg miért adod el?
Torpedó ez az ár egy kicsit kevés nem? Én azt hittem kb 1misi ,mert hát a moci kinézete sztem ezt dukálná. Most lehet hülyének nézni,de szoktam nézegetni az árakat és hát bizony 700-tól 1m2-ig terjed.
Miért adod el ezt a gyönyörű motort?
Merre felől szoktad megközelítteni Szzfvárt?
760
Csak azért mert uncsitesomák fehárvárn laktak az egyi még mindig ott! aztán szoktam arra felé menni!
Szfehérvártól 20km 62-es út Dunaújváros felé. Miért?
Visszamész a 2827-es hozzászóláshoz éa mindent megtudsz a beszerelésről.
Utánna akkor minket meg egy vidivel is megajándékozhatnál
Előre is köszi!
Skacok, úgy döntöttem, hogy adok ajándékba a zöld szörnyemnek egy two brothers dobot meg egy pár bukó gombát is.
Hol lax Te fejér megyén belül?
Ezt most miért mondod olyan vagy.