Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Kell valakinek 1 komlett kuplung? Csak a lamellakat csereltem ki benne mikor az enyem elegett. Tehat az nem olyan faca a tobbi cucc "ujszeru". Bontottan vettem 1700kmet futott roncsbol...
Vagy viszem a mehbe! Nem vicc! Van vagy 5kg ha beaztatom vizbe!
Voltál mostanában motorozni?
Szevasztok.
Egy ismerősöm eldobta a motorját ( '06 636 ), ehhez kellenének alkatrészek. Sajnos elég hosszú a lista...
Ami biztosan kell:
- komplett idomszett
- plexi
- tükrök
- lábtartók ( összes )
- segédváz
- műszerfal
- fejidom tartó konzol
- kipufogó ( dob + cső )
+ apróságok.
Ha ismertek valakit, illetve ha közületek van valakinek az alábbi alkatrészek közül jó állapotú, az nekem üzenjen ide, vagy e-mail - ben. Kösz
Mereteid?

mirevalo es mekkora?
Dob megvan 6 pénz :D
Van szüröm raktáron meg fékbetétem is!

Egy ismerősöm megkért hogy kérdezzek utána mert akar venni de már engem is érdekel hátha valaki használt már ilyet.
Oralisrol van csak!
De az kozutra nagyon veszelyes!
valakinek van véleménye az organikus fékbetétről?
Megcsereltem a ket izzot...valszeg a trafo kinlodik. Majd megreszelema csatlakozot. De a testelest nem vagom hol mi kene h jo legyen!
ez az oldal refi uh sajnos neha villogtatom

Koszi az infot!

dobod megvan meg?
még nem de megköszönnném
kaptál rá infót? ha még nem akkor csörögj rám és elviszem neked valamikor az enyém kezelési (?) vagy karbantartási (?) könyvét.
üdv: -sz-
20/2049485
2003 636 hoz ha van valakinek légszűrője akár használt akkor az jelezze köszi
CSá mennyi lenne?
Mennyibe adod? 2003as ba jó?
Hali srácok ? a gyári légszűrőt kilehet mosni?
és célszerű a csatlakozóknál vízhatlanul szigetelni mert nem szereti a vizet
Sokat xnyonoztam én is. Itt válaszolok neked
1. Ha az izzóval van a baj akkor kiderül ha megpróbálod egy másik trafón, ha ott is produkálja akkor nézd meg hogy rendesen csatlakozik a test vagy a plusz. Ha meg nem javul más trafóval sem akkor szar az égő.

2. Rossz a trafód, ezt csak úgy tudod megnézni ha gey jó égővel kipróbálod. Ha a jó égővel is csinálja akkor valószínű hogy a csatlakozóját meg kéne pucolnod vagy nincs jól betestelve akkor is szokott ilyet csinálni, viszont ha villog az izzó az nem jó, mert hamar megöli nem arra tervezték őket hanem hogy hosszútávon használjad.
Irtam a xenyony totyikba! Olvassatok el ha ugyvan. Ugyvan!