Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek van esetleg fékbetéte 03-04 es 6osba használt inkább jó lenne csak foglyon rendessen.
és így mennyit eszik a vas?
Nem adom!kierdemeltem!
nekem meg szép fehéret csináltál
Pályázok a nevedre vaze
igen. most néztem épp a képeidet! :D csunya zöld ? :D :D hát igen :D en ezért szeretem, amugy ilyen csunya zöld felnicsikot csináltal a cross mocimra :D anno
Köszi.. igyekszem méltó lenni a Kawásokhoz
Ismerkedem a géppel de ősz végére már összecsiszolodunk !
Nem véletlen a Dc Style
A zöld meg ronda Kawás :), a ruhám meg amúgy is piros fehér :)
Szaszz kawaboy.Üdv a klubban széles utat gumifákat
Kicsit DC feeliges! de álat szerintem! Bar szerintem zöld felirattal szebb lenne
Nem aggódom, hamarosan úgy is viszek bele egy kis színt
Hsz. Powered by meggybor!
-1 +3 van nekem. Nem jarok autopalyan! Es leszopat mindekit.
Csak 5. 6. Ban jarok! 190es gumival. 180 as gumival meg kemenyebb!
Kozutra kivalo. Palyara meginkabb! Kiveve ha gyakran jarsz 276al varosban(nekem gyarival annyit ment ora szerint)
Viszont ha felsz attol h 5 6 ban is elforog a hatso kigyorsitasnal a feheraszfalton akkor ne!
Persze nem mondom h raknek neha 7.et is.....
Viszont sokkal tobbet ad a gep!
Kicsit leoltem a lancszettem telen cseres. De megint ez megy fel!
Amikor nagyon melegbe használtad hogy viselkedett? lassu városi tempóba nyári forróságban..? nekem akkor jön ki a baja! dadorog meg le akar fulladni alacsony fordulaton... Eddig 4 szerelőnél volt senki nem tudta megcsinálni...
üdv köztünk ne aggodj én meg szürke vagyok a zőődek között . Ja és crazy papa is "fekete bárány" úgyhogy nem vagyol egyedül na az a lényeg .
kispara az én volt motoromnak sem volt hangja kulcsot fordítottam és csak a mutatók kattantak mikor visszaértek 0-ra. ennyi más kattanás nuku .
Úgy is repedt
jovan gyerek ne vaganykodja itt az aprakovics sportdoboddal
Fogaskerek kulon nincs. Dnor is bontott alkatreszeket tud adni. A 6 az korekt érte én is annyiért vettem a motort. A határolót meg az akrapovic sportdobhoz adták.
Na majd akkor figyelünk ha lesz jó :)

Mármint a határolót szerezted tőle vagy a fogaskereket?
Bontóba 6ért mondták a koplett motort.. sztem az egész jó
Mert úgy lazította meg valaki, hogy nem fogta meg a fejét fogóval. A műanyag fogaskerekek nem bírják azt. Kérdezd meg itt a fórumon a dnor "gyereket" én is. Annó tőle szereztem.
Na jó, tényleg neked adtak hozzá..
Na kiderül.. én reménykedem hogy jön az enyémhez is, ha nem akkor majd gondolkodom.
Minden esetre nekem kell venni egy exup motort is, mert kerreg, pár fogaskerék ledarálodott benne sajna...
Magától. Ha felteszed a határoló keretet akkor eltűnik az elektronikai hiba ha csak ez a baja.
Roli! Hogy oldódott meg a dolog nálad?
köszi.. bár én fekete bárány vagyok a Zöldek közt