Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joe , Strici ! need assistance!
Oké Kösz
volt nekem is ilyen baj.aztán még szerencsére időben kiderült a bibi.mégpedig:volt egy hibás széria a 2004 es telókban és a papucsnál ahol a krómszár be van tekerve nos ott körberepedt a menetnél több mint 180 fokban.normál állapotban semmi nem látszott,fékezéskor nyilt meg annyira hogy kijött az olaj és a menetszél széthordta,igy olyan volt mintha a szimmeringnél folyna.tudom hogy ezt még magamhoz képest is bénán irtam le de azért próbáld meg megérteni
lehet összeszerelésnél sérült a szimmering és azért könnyezik...nem ez lenne az első
Kellene egy kis segítség!
Könnyezik a bal teló száramból az olaj! szimmering cserélve de ugyanúgy könnyezik... a szerelőm szerint pigmentes vagy mi a faszom a becsúszószár és ennek következtében szökhet az olaj...
Aki tud első telót ne tartsa magába! Esetleg a nagy szerelő guruk tudnak nekem segíteni!?
mindenki döglik?
Na facca én 2 kávét is ittam
délután ránézek neked
videó meg csak jövőhéten lesz sajnos! :(
találtam nektek igényes kiput!
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
jajj ittenem
A gyengek reggel kavet isznak...en sort!
Erre mast nem igazan tudok mondani mint hogy koszonom szepen!
Bar tenyleg nem ezert regeltem el a dolgot de nagyon...
granulálok fiam szépséges cikkedet egy téli rendbehozatali segítséggel jutalmazom.addig összekukázok amiket tudok
az én himbám 2centi...... ha hideg van....
én mindig is utáltam... ...ja nem arrolvan szó?
bexenonoltam a gépet! DoktorÚR LÁTOK!

Jövő tavaszra leszopjátok magatok vagy nem de az biztos hogy nem lesz másik motorom

Rövide: faszán néz ki!

Bár műszaki csoda az is hogy megy szerencsétlen...idomok szétesve..hegesztések eltörtek váltó kuka!
szelepfedél könnyes!
Tavaly felrakott did szett kuka....
kipufogó kuka(bocs JOEapám)
lámpán két akkora lyuk van h azon át van befűzve a xenon...(nem vicc sajnos)
Aksi kuka...

de megy és megy és megy! ez A kazavaki!

igen megérdemelne 1 cikket az fr ben.... már nem az igénytelenségem.... hanem a mortor mit ki nem bír....
...ha nincs pénz pofozgatni de minden nap mennie kell.....
please! valaki akinek 05-06 os zx6r je van mérje már megnek a hátso lengovilla szélességét ahol a vázba csatlakozik. illetve a himba szélességét ahol a vázhoz csatlakozik a blokk alatt! előre is köszönöm!
őrülök neki a másiktól a Berki úr szó szerint hétfő este beájult . a maradékot igaz másnap még elvitte
Az utolsó mondatoddal minden esetre egyet értek. Ezt meg is akartam fogalmazni a pályamotoros fórumon de lehet bannoltak volna az internetről. Így inkább nem írtam semmit meg amúgy is ki vagyok én itt. De egy ejnye-bejnyét meg egy ilyen-olyant én is elengedek most, ha már potyára kiszoptam magamnak a szabad szombatot mert pontmelóztam volna meg csak április óta vártam a következő futamra (amire el tudok menni), és ahogy látom nem egyedül vagyok ezzel. Mindezek okán én ezt a szezont abba is fejezem motorozásilag, és azt se bánom ha tavaszra felfagy az összes aszfalt háringéknél, annak már amúgy sincs sok híja.
táj lány ne kéne tewle van az már valami korséggal baszki , .
Pálinka hol ............................ az elcsócsálnám én is .
ne nyávogjmá..nem voltá te ilyen...vagy igen? há nem.
tail light....táj lájtos lány 6r-es kosárral..1000mm mellbőség 750 forint/óra és 03-04 en is jöhetnek ilyenek Kaszás mondtam hogy király a pálinlád
összetévesztöl pereccel .
na azé ennyire neeeeeeeeeeeeeeeee ,
ez nem vót vicces megmondalak anyunak ám .