Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

spórolok more mer anyagilag megvagyok szorúúva
nemáááá....nebasszmááá
Szevasztok! Valaki meg tudná mondani hogy egy 97es zx6osba pontosan mennyi olaj mén bele? gondolom olyan 2.5 liter körű
Van egy elado 03-04 zx-6r hez k&N légszűrő 5000km ment kitisztitva olajozva. akit érdekel irjon.
2001es zx6oson ha ráadom a gyújtást kell lenni kattanásnak a faridomba? benzinpumpa relének kell kattannia?
Ugyanezt dobtam én is rá hát öszintén baromi jot gyorsul csak hamar leforog. 190km/h lett a vége padon bemérve mert hát a km óra már nem jó értéket mutat átételezés utan. Utcára nagyon kevés lesz igy szerintem, szerpentinezni jo másra nem igazán, autopályán meg a váltolámpa sütötte ki végig pestig a szemem. :D 6ba . Szerintem hagyd a gyári átételt.
Semennyire.
elég sokat..hamar elfogynak a fokozatok és ezres lesz belőle...ddt miért mondja hogy nem?nincs viszonyítási alapja hogy amugy milyen a 636 látod hogy ezres lesz belőle
A havenak az egykerekezés mániája csak nem mer nagyobbat venni és azért akarja ez tudni én meg nem vagyok ebben járta azért kérdeztem itt hátha valaki csinált már ilyen leáttételezést.
azért köszi. Szerinted ha ha egy 10es ben van 50e km az mennyire lehet elhasználva ha csak turára volt használva.(04-05)
Szükségem lenne egy AC pumpa relére! nincs valakinek eladó? Ugyanis nem működik a pumpa :S
De egyébként nyilván sokkal erősebbnek fog tűnni a moci. De nem lesz belőle 1000-es. (Páran ezt híresztelik.)
Valami válozni fog. A fogyasztás a duplájára nő és fele annyira sem fog menni.
tudtam h számíthatok rád.
Haverom nagyon erölködik már rajta 1 ideje de fosik h nem válozik semmi.
6,75345%-ot.
Hali fiúk egy -1+2 mennyit dob egy 03-04 es 6os on?
Kawa nyerte a WSBK második futamát.
Persze hogy több 1el asszony dirigál
Ha valaki tud használtan vázat a '03-04 modellhez, ne tartsa magában!
megnősült osz egyből azt hiszi több van neki
Agydaganat tudod te mit írsz ?
Kösz Tomi ezen már rajta vagyunk asszonnyal 2x is , .
A nemi betegségek sokáig elhúzódhatnak. Ki tudja milyen adok-kapok volt a lagzin.
Ettől félek én is
Valami vírus lehet, de dokinál még nem voltam. Csak elmúlik magától
Mi van agydaganatod van vazze? Hol van még 10-e? Ha addig nem gyógyulsz meg akkor már nem is fogsz!