Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszi fater! Majd racsorgok van e a nekem tetszo fenyben!
köszönöm
ennek örülök... Én nagyon el vagyok keseredve ez miatt... nagyon csúnya... De majd akkor beugrok valamikor ha neked is jó...
csináltam már ...és sikerült
megkeresem te béna
és neked ebben van kis gyakorlatod? Nekem úgy megközelítőleg 0.
Olvadok visszafele! Mar az oszovetsegnel tartok de meg semmi!
ki lehet polirozni de az igényel kis gyakorlatot polirgépet 400 as 800 as 1000 es és 2000 es vizpapirt
sziasztok!

Segítség kellene... ráfolyt pillanatragasztó a lámpa búrájára. Hiába szedtem le azonnal, megmarta. Van valami megoldás hogy helyrehozzam?
ruha topikba hirdeti egy csóka ezta tipust..asszem ponn 50é...tekerj vissza kicsit.
Akarom mondani x lite
Valaki nem tud xlie 701 dolly sisakot m eset valahol? Aproba van 1db 79000 boltba meg 83000. Vagy ha ismeritek a gyereket szoljatok ra h nekem kell!
Max 50papiros!

Anya megengedte h szulcsinapcsipuszcsimra lecsereljem a HQ1 karbont
aszongyak a karbon olyan mint az acel..uh viszem a mehbe!
Nenevesseeeee faradt az elmem!
Hat ott ense a fogyaztast nezem! Csak varom h utolerj!
3menet 1 tank meg fel liter olaj! es 1 perec! Sos es izzadt!
Neha le kell tenni hogy tudja az ember az aszfalt homersekletet!
Lehet osszement a tankod a napon!
vagy felesbe tankosz? Fele etanol fele viz?

amugy en ezzel az 1 tankal elmentem 55000 kmet! Csak lefenyeztem neha!
ÁÁ buszt nem nagyon csipázom csak télen méla undorral .
Szervizben volt tegnap de semmi baja hál istennek.
Aludjál akkor mer holnap nyerni kell ám sok sikert .
Háááá, 80km -- 1 tank nyál utcán az elég meleg. 1; Járjá busszal mert megmerázol. 2; Vidd el szervizbe mert ott nagy lehet a baj. 3; Fexek mert kimelóztam magam holnap meg megen korán kelek. 4; Szombaton racing, gyertek szúkóni!
Fasza lenne de sajna nem ez tényleg így van heti 2x tankolok. Nálam 1 hét 5 napból áll azon felül túlóra kicsit meg szoktam lepődni eleinte mikor kivillant a szegénység jelző.
Ejjjjjjjjj.... melóhelyen nyúlják a benzined. Erre nem volt nehéz rájönni.
Jó a fogyasztása akkor.
Viszont nekem gyári áttétellel kb 2 nap azaz kb 80 km 1 tank benya a munka helyig aztán haza frankón mondom viszont a ford. mutató nem nagyon megy 10.000 alá csak ha megállok valamiért pl: piros lámpa . Na ez akkor miért van hmm .
használt?