Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Skacok én ugy be baszarintottasm,együveg jagermestertűűűűű min t a z állat , , ,, ja meg voltr egykidss boroskóla isd , , ,
Szasz Petya 01-es kawancsi nincsába csak MOTULT persze sztem 5100 ; 71 00 10W40 én legalább is ezt használtam ja meg a 300V -t
Szelephézag + vez lánc ellenőrzést most is megcsináltathatod nem kell megvárni a km-et .
Sziasztok!Egy kis segítségre lenne szükségem.2001-es Kawasaki zx6r-be olajat cserélnék.Szerintetek milyen olajat rakjak bele?Ezen kívül még érdekelne szelephézag és vezérműlánc ellenőrzés mennyi km. után esedékes?Előre is köszönöm!Üdv.:Petya
Neki van powertape?
Azt hiszem Roli lesz a te embered!
Kar h nem 3*kuldi el ez a szar.
Szerelmem! Tegyel az fi lampara 1 kus darab powertapet!
Szerelmem! Tegyel az fi lampara 1 kus darab powertapet!
Próbáltam a szervo motorra adaptert szerelni, de rafinált a kis geci, nem tudtam átbaszni.
Na. Rendkívül képzett technikus urak.
A napokban felkerült a motoromra az immáron másfél éve vásárolt Arata titan kipufogó rendszerem. Nos a gondom, hogy a szervó motor indításkor keresi aa exup szelepet, de mivel azt hiába, merthogy nincsen már benne, FI hibajelet küld, mely randán virít a jármű használatakor. Egy jó pár 05-06 636-on láttam már sport rendszert és érdekelne, ki miként oldotta meg a problémát.
Jolvan holnap csinalok!
A ket delso tartoful kiszakadt! Azon az 5*5cm es lyukon jonnek ki a kabelek! Sajna nem fert be a trafo a lampatestbe... De meg lehet h megeroltetem kicsit!
Es akkor a lyukat megint meghegesztem hatha tovabb tart....
"lámpán két akkora lyuk van h azon át van befűzve a xenon"
Erről igazán tehetnél fel képet, úgy megnézném...
Kurva annyat a kocsog digonak
azt elég istenments szétszedni...biztosan lehet javitani .de én nem tenném.
Hali!

Nekem elkezdett a csizma felől szivárogni a telomból az olaj. Aszonták nagyon ritka de van ilyen. Ki lett cserélve minden amikor kiderült, h a csúszószár el van repedve az egyik menet mentén. Kellett vennem bontva egy másik telot. Azt mondták elvileg! javítható a czúszószár... ha érdekelj szólj
akkor megüssük
nekem is..mél ment
ebbol csak az Első + hátsó hátsó lámpa eladó 150 euroért!
Neked is ment a mail!"
mondjad mondjad
Nekem kene par motyo ebbol! De szetintem 1 2 nektek is lehet! En mindenkepp viszem! max kiarulom! De akkor adok nektek half lampat a 6osba....
Email megy!
de azé monnyad mi bajod fijam
csák mágyárú tudni....meg kicsit cigányul more