Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vótam ma ringen.és áttértem a Bridgestone-ról a Dunlopra..nem hiába.két helyen is bólyázva volt a pálya ami számítások szerint kb 3-4 mp et lassít ki hogyan közelíti meg.mégis sikerült 2.01.8 at tekernem.fincsi ez a 10 es..és a DUNLOP csak elég szokatlan ,hogy hátul 0.95BAR-ral kellett felmennem de megszokódott hamar.ddt meg valamiért gyorsult célegyóba pariban volt a két motor,pedig multkor nem de gyorsacsávó
szia!Megvan még.
várom az 5leteket
Ha kurva meleg van és lehörög a mocim mi a baja?
van igen
koszonjuk szepen!

Es a tobbieknek is koszi!

En kivinnem a ringre de sajna meg nem szabad(ugy tudom) pedig a kawas ruhaja mar megvan.

hetvegen ha idod engedi es kedved is van.... Sorozhetnenk egyet csolnokon! Ezt veheted meghivasnak!
gyönyörű gyerkőc grat még egyszer , .
"..............figyejjé appppa...:a minusz kettő előőttt lődd vissza kettőbe,utána meg a célrará előtt dobj 3 at....ha perecbő teszed mindezt assebaj mer mexoktuk tőled...."
gratulamégeccer csikánó.az élet innét kezdődik,mostmár van aki függ tőled!
köszönjük mindenkinek
Gratulálok sok boldogságot
Hali,
van még az '99 zx6 indítóreléből?
Aztán ám jövő pénteken Kawán guruljon a Lájmpartira befelé
Grat
Gratulálok!
Grat.

Mikor iszunk az egészségére?
Gratu
az enyém is cicereg
még nem iszok!
majd ha mar mind 2en jol vannak!
nehez menet volt asszonykám nem volt tul jol. de most mar jobban van!
köszi!
KÖSZI
Köszi!
fél 5 kor szuletett
a név csak egy jel...a felét meg már Te is elárultad az adatlapodon ugyhogy ugyanannyira hibás vagy
ha széria mindene még a szikra is kihalatszik alapjáraton..... ha 4000nél cicereg és tényleg széria nyakamat rá teszem h valami muanyag lesz és nem blokk hang esetleg láncfeszitő épp fog átugrás elött áll de az majd 1xxxxkm környékén lesz mindig idegesitő 6000re hozd hozánk azt ott ugyis rájövünk
Bazi nagy gratula perec , , , , .
Nagyon brutális és vegyé eggyet mer megéri baszottúl .


MONDOM .