Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont elkerüljük egymást mert mi meg pont júli 6-10 ig vagyunk a balcsin. Akkor majd ha visszajöttete utánna valamikor
jah. Mi jövő héten szerdán Velencei tavon vagyunk, aztán júli 12-16ig Balatonon
Köszi,

Meg lassan összehozhatnánk valami találkát. Mit szólsz?
majd belekukkolok
Egy darab dróttal de ha nem világít az FI lámpád inditás után akkor nincs benne hiba.
Hali,

Te ha egyszer a farokidomba kotorászol lesd meg nekem légyszí milyen index reléd van amivel ment neked ez a zöld fos amit küldtél, mert nekem az istenért nem akar menni a gyárival. Lehet, hogy megint gyártanom kell házilag egyet, de ha nem nagy trükk kell akkor a gyárit használnám.
ebben a témában várakozó állásponton van mindenki...
Sziasztok! 04-es 636-ra keresek bal oldali oldalidomot és esetleg faokidomot is(az nem létszükség). Repedt,csúszott is érdekel,de ne hiányozzon belőle darab. Szín nem számít.
jó reggelt mindenkibe.kicsit régen jártam erre,épp ezért sem vagyok képben:kawa pályanap lesz valamikor?
nálam ez lesz a téli menü :)

Látom sokan olvastatják ki a hibakódokat a motorból! Pontosan mivel lehet ezt kiolvastatni?!
lófaszt, szopjál csak érte
igen, csak már ittam akkor plusz telefonról posztoltam
Nem akarlak megbántani de az emailedben a ROLAND az n-el van vagy m el?
háááát Őőőőő nem lehetne,hogy őőőő az asszonyod bevállalja helyettem a oboát és odaadod a kereket jóó .
A faszt, letolod a képed ide, veretünk a mecsekbe iszunk rá egyet és viszed az a műanyag szart haza ajándékba
hűtő ládástul postázódik hozzád jó hidegen meg 1000 millió köszönöm
Meg még leszopsz és a tied
Megéri neked ezért a csúnya kerékért
Dobj egy címet ide: batairolamd@gmail.com és csütörtökön tudom postázni. Na de mi lesz a sörrel?
Hallod roli nekem kéne az első kereked cakun pakk viszek 4 heinekkent abból kettő enyim megdumáltuk na...na...na
Akkor el póstázod nekem ezt a cuccot?
Na megmondom a frankót. Hozz két jó hideg sört, mondjuk heinekent és megbeszéltük. Ebből egy sör a tied
Jaaa így már ok minden a pillangószelep az megvan + ez a doboz,hogy mi van közte azt nem tudtam majd leinformálom haverom ,mert neki is 05 -öse van atán Ő már cserélte kompletten asszem 55 ezer vol neki cakun pakk.Jó ár érte még jó ,hogy nekem nincs ilyen fölösleges cumó benne .
Akkor megtudunk valamiben egyezni? Egy privi elérhetőséget dobhatnál
Hát ez egy tengelyt hajt amin van egy fej ami a bovdent húzza ami a pillangó szelepet mozgatja (röviden) szóval van pár hely ahol elakadhat
Pénz nem érdekel, csak a sör