Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hm

Mintha ezen a képen nem lenne. Igazából az a 6db csavar kellene ami a hasidomot rögzíti az oldalidomhoz.
melyik is lenne az?
Ejj ez a méreg nem a cián

Nekem meg volt ma időm, meg untam már a tanulást az államvizsgára ezért leugrottam a garázsba betoltam egy sört és kiolvastam a hibakódokat az ECU-ból. Hát mit mondjak van benne rendesen, de én voltam a balfasz. Egyszer ráadtam a gyújtást jobb oldali idom nélkül (azon van egy csomó relé) az dobott egyből 3 hibakódot a maradék kettőt pedig a geci exup szelep miatt írja.

Ezek most a hibái:
13: Inlet air temperature sensor malfunction, wiring open or short
23: Camshaft position sensor malfunction, wiring open or short
34: Exhaust butterfly valve sensor malfunction, wiring open or short
35: Immobilizer amplifier malfunction
63: Exhaust butterfly valve actuator malfunction, wiring open or short

Ha megjön dnor-tól az exup akkor törlöm őket és újranézem. Aztán kezdődhet az exup átbaszó gyártása Kawaroli módra

Ja egyébként itt a vidi is róla
Bocs lehet,hogy most hülyének tartasz de nem értem amit írtál.
Keressem fel a fickót írjuk meg a sárga -kék papírt ?
És a 40 -ezerrel mi legyen ?
odamész és igényled a kárbejelentő kitöltését..
motoralkatrésznél nincs olyan hogy fényezésre veszik az idomat.karcos=csere.pont.
Nincs a pénzről papír viszont a rendőr látta meg a polgárőr :/
Leszedtem az idomot semmi baja nincs nincs törve hál istennek furatok faszák csak bazi mély karcok lettek rajta egy fasza festés kell neki szerencsémre.
A mák az egészben az,hogy most csatornáznak nálunk full poros ,vastagon áll a por haveromék utcájában ezért nem tört az idom sztem de ha kb 20mm rel arrébb esik akkor rotty az idomnak ,mert ott a járdalapra esett volna.
hát ez király..lesznek ott eltörve műanyagok konzolok egyebek....nem jó ez igy..mindenképp betétlap..nem tom irtatok e valamit a pénzről..én mindenképp hajtanám a betétlapot..valszeg azért nem akart adni mert kötelezője sincs de ha ez igy van akkor nálad a labda az elkövető ugyais megvan és ilyenkor a Mabisz fizet.ha nem irtatok a pénzről papirt akkor az csak fájdalomdíj a futásodért
Nem bántottam Kawaroli sok volt a szemtanú de azért megjegyeztem neki ez meg azt mondja " jól néz néznénk ki ha pofán vágnám" mondom ugye pedig megérdemelte volna ,mert nekem kellett utána futni bakker kb. 300 m-ert mire odaértem persze szinte szorosan mögötte voltam próbáltam a rendszámot levadászni. Odaértem kiszállt mondom neki mi van erre Ő nem látta a motort csak mikor be állt a hídra meg mikor kifele be szált mikor tolatott nem már nem láttam mondom azt hitte eltoltam vagy mi a fasz érted , , . Bement hamar ivott még 2 sört + 1 felest kb fél perc alatt Avval védekezett ,hogy a geci halászlére figyelt ki nem boruljon bazd meg a pofám majdnem leszakadt mondom tükör válasz abba nem lehet látni semmit itt kiakadtam rendesen . A kocsi tulaja kijött mi van azt mondja minek ugrálok 5 ezerből meg van mondom neki ember 5 ezerből hol élsz te mondom ez a szar kocsi esetleg meg minek dumálsz bele nem telefon lehet tiplizni míg van mivel.

Na az lényeg most egy megbízható festőt kell kerítenem itt helyben.
Köszi crazy papa de hamar lenyúltam egy 40 ezerrel meg feljelentette a rendőr valamilyen veszélyeztetéssel.
Lehet rosszul tettem és a biztossittóra kellett volna hagyatkoznom de az az köcsög semmit nem akart fizetni sem + meg papírozni sem mivel nem az övé volt a kocsi hanem a kocsmárosé .
Álló helyzetből fellökte
Legalább pofán basztad?
Ha köll kárrendezés tudod hol találsz...
Szasztok srácok képzeljétek mi történt ma velem egy buzi faszkalap leamortizálta a motorom jobb oldalát , fellökte mondván nem vette észre én meg futás utána de meglett a fasszopó .
Mi ez a pangás?
Mindenki motorozik

Kawanapokkal mi lesz, tud valaki valami műhelytitkot?
különben se ugass mert széjjelcsapatlak a seggtáncossal
fákk
az a világ már elmúlt....éhenhalás ellen jó csak a munka...és igy nincs időd elverni
Bazzeg örülj, hogy van meló. Dőlni fog a pénz
nyom-juk..sokat melózik ja..és ügyesen...odaveri bármelyik eddigi tanulót lazán
Milyen melót? Múltkor mutattad, hogy az asszony dolgozik helyetted
mi ez az elektoanalitika tanóra basszátokmeg?3.hete nyomjuk a melót reggel 7 től néha éjfélig,egy nap kihagyással..faszom má igen tele van
Rendben, de elöbb legyen meg a 3. Diplomám, utánna nekiállok
Mekkora egy nagyképű fasz vagyok
Ha sikerül, akkor majd nekem is segíthetsz!
Helyesbítek egyik motorirányba +5V-ot másikba meg egy földet ad vissza